Wiosenna regeneracja

Codziennie nasze włosy narażone są na działanie agresywnych czynników, które osłabiają ich strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Szczególnie zimą włosy „dostają w kość”. (więcej…)

Rewolucja w koloryzacji – SOS Color Remover Kit

Szyba i łatwa zmiana koloru bez skutków ubocznych dla włosów? Poznaj SOS Color Remover Kit – rewolucyjny produkt, który sprawi, że w pełni zapanujesz nad korektą koloru.

(więcej…)

Obłędna oferta – Toscania Inspire Tours 2018

Toscania Inspire Tours 2018 już w czerwcu 2018! Po raz kolejny czeka na nas ogromna ilość atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

(więcej…)

Inspiration Days Rome 2018 – relacja

Przed Wami relacja z naszego pobytu w Rzymie. Mnóstwo atrakcji, zwiedzania i potężna dawka wiedzy i inspiracji. Inspiration Days przeszły do historii, a my już czekamy na następne. (więcej…)

Sens.Us przedstawia The White Collection

Luigi Martini, dyrektor artystyczny Sens.us i zespół kreatywny Sens.us w poszukiwaniu inspiracji do nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 postanowili powrócić do bieli.

(więcej…)

Inspiration Days Rome 2018

Pojedź z nami do Rzymu na drugą edycję Inspiration Days Rome 2018!

Już 14 stycznia czeka nas premiera wiosennej kolekcji Sens.us InBloom. Odbędzie się ona w Rzymie, gdzie zjadą się fryzjerzy z całego świata.

(więcej…)

Humanz – Train the trainers

Premiera kolekcji Humanz i workshop w Rzymie to nie jedyne ważne wydarzenia we Włoszech w ostatnich dniach.

(więcej…)

Za nami inspirujące Inspiration Days

Inspiration Days w Rzymie przeszło do historii. Za nami niezapomniany wyjazd do stolicy Włoch, gdzie mogliśmy wziąć udział światowej premierze najnowszej kolekcji fryzur Sens.us – Humanz.

(więcej…)

Humanz – siła, kobiecość, rock

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana kolekcja fryzur jesień/zima 17/18. W boskim Rzymie, 10 września, dyrektor kreatywny Sens.us – Luigi Martini odsłonił karty i zaprezentował urzekające wszystkich cięcia i połączenia kolorystyczne, które będą hitami w najbliższym sezonie. Hasłem przewodnim nowej kolekcji jest SIŁA, KOBIECOŚĆ, ROCK.

(więcej…)

Skandaliczna oferta jakiej jeszcze nie było!

Mistrzowskie 2-dniowe szkolenie fryzjerskie i 4 dni w najpiękniejszym mieście świata za jedyne 500PLN? To możliwe!
(więcej…)

Loading...