Inspiration Days Rome 2018

Pojedź z nami do Rzymu na drugą edycję Inspiration Days Rome 2018!

Już 14 stycznia czeka nas premiera wiosennej kolekcji Sens.us InBloom. Odbędzie się ona w Rzymie, gdzie zjadą się fryzjerzy z całego świata.

(więcej…)

Humanz – Train the trainers

Premiera kolekcji Humanz i workshop w Rzymie to nie jedyne ważne wydarzenia we Włoszech w ostatnich dniach.

(więcej…)

Za nami inspirujące Inspiration Days

Inspiration Days w Rzymie przeszło do historii. Za nami niezapomniany wyjazd do stolicy Włoch, gdzie mogliśmy wziąć udział światowej premierze najnowszej kolekcji fryzur Sens.us – Humanz.

(więcej…)

Humanz – siła, kobiecość, rock

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana kolekcja fryzur jesień/zima 17/18. W boskim Rzymie, 10 września, dyrektor kreatywny Sens.us – Luigi Martini odsłonił karty i zaprezentował urzekające wszystkich cięcia i połączenia kolorystyczne, które będą hitami w najbliższym sezonie. Hasłem przewodnim nowej kolekcji jest SIŁA, KOBIECOŚĆ, ROCK.

(więcej…)

Skandaliczna oferta jakiej jeszcze nie było!

Mistrzowskie 2-dniowe szkolenie fryzjerskie i 4 dni w najpiękniejszym mieście świata za jedyne 500PLN? To możliwe!
(więcej…)

BLEACH – nowa kolekcja marki SENS.US

Nowa kolekcja fryzjerska BLEACH, która miała swoją polską premierę 20 maja br. podczas warszawskich targów Beauty Days to manifest pokolenia Y, dla którego kluczową wartością jest kreatywność.

(więcej…)

Innowacja w koloryzacji i pielęgnacji włosów blond

INBLONDE to pierwsza profesjonalna gama produktów do koloryzacji i pielęgnacji marki SENS.US, opracowana specjalnie z myślą o potrzebach włosów blond – zarówno naturalnych jak i rozjaśnianych.

(więcej…)

SENS.US Inspire Tour Dominikana 2017

Karaibskie plaże z białym piaskiem, błękitne morze, palmy, wspaniałe owoce i pięciogwiazdkowy hotel w opcji all inclusive – tak będzie wyglądał listopadowy SENS.US Inspire Tour 2017.

(więcej…)

Nowa linia produktów SENS.US Man

Najnowsza linia produktów marki SENS.US Man wyznacza nowe standardy pielęgnacji włosów i stanowi doskonałą alternatywę dla tych mężczyzn, którzy w dyskretny, naturalny sposób chcą podkreślić swój wygląd.

(więcej…)

Magiczne kapelusze – koloryzacja, która oczaruje każdego

Magiczne kapelusze E-FORM to nowość roku 2016 w świecie fryzjerstwa. Wystarczy nałożyć je na włosy klientki, by uzyskać indywidualny efekt, który doda charyzmy wykonywanej koloryzacji i stanie się wyrazem prawdziwej fryzjerskiej fantazji. O tym innowacyjnym narzędziu fryzjerskim, pozwalającym uzyskać wyjątkowy efekt koloryzacji opowiada Małgorzata Wojda, instruktorka fryzjerstwa, ekspert marki SENS.US. (więcej…)

Loading...