Jedź z nami do Toscanii! Inspire Tours 2019′!

Jeszcze nie ochłonęliśmy z fantastycznych emocji jakie towarzyszyły tegorocznym dniom z cyklu Inspire Tours, a już mamy przyjemność ogłosić następną edycję szkolenia!

(więcej…)

Ultra! Najnowsza kolekcja Sens.us!

Młodość, radość i sznyt nowoczesności. Tak właśnie dyrektor artystyczny Sens.us – Luigi Martini zdefiniował najnowszą kolekcję ULTRA! (więcej…)

Sens.us Polska dla Evy Minge

1 lipca br., podczas Paryskiego Tygodnia Mody, odbył się pokaz słynnej designerki Evy Minge. Tego dnia, w reprezentacyjnej XIX- wiecznej Sali Imperialnej kultowego hotelu Westin w Paryżu, została zaprezentowana kolekcja houte couture inspirowana „Jeziorem Łabędzim” Czajkowskiego. (więcej…)

Profesjonalne rozjaśniacze do włosów INBLONDE!

Mają postać proszków, kremów, pudrów, płynów, olejków, past.

(więcej…)

Nowość! Vita Toscana Organic Pigments – Natura koloru!

Kolorowa linia Vita Toscana Organic Pigments to nowy, rewolucyjny sposób farbowania włosów!

Innowacyjne produkty Sens.us Vita Toscana Organic Pigments stworzono na bazie roślinnych tanin, czyli naturalnych substancji zawartych w wyciągach z roślin. Keratyna, będąca głównym budulcem włosa, wchodzi w związki z taninami, dzięki czemu stają się one zdrowe i silne!

(więcej…)

Nowość! Vita Toscana Essential Oils – zdrowie z natury!

Sztuka, kultura, środowisko. Świat i życie. Przestrzeń i kolory. Toskania… źródło natchnienia dla artystów i poetów, księga stylu cieszącego się największą popularnością i największym pożądaniem na świecie. Ponadczasowa pasja, obłędne zapachy aromatycznych ziół, toskańskie słońce i wiatr… Teraz także w twoich zdrowych i pięknych włosach! Vita Toscana Original Essenses Essential Oils…

(więcej…)

Nowość! MC2 Color System! Rewolucja w koloryzacji!

MC2 Color System to kolejny innowacyjny produkt linii koloryzującej MC2 marki SENS.US. Dzięki wyjątkowemu połączeniu skoncentrowanych czynników aktywnych (Active Revitalizng Complex), odbudowanie struktury włosa jest teraz zintegrowane z zabiegiem farbowania.

(więcej…)

Wiosenna regeneracja włosów!

Codziennie nasze włosy narażone są na działanie agresywnych czynników, które osłabiają ich strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Szczególnie zimą włosy „dostają w kość”. (więcej…)

Innowacje w koloryzacji – SOS Color Remover Kit!

Szyba i łatwa zmiana koloru bez skutków ubocznych dla włosów? Poznaj SOS Color Remover Kit – rewolucyjny produkt, który sprawi, że w pełni zapanujesz nad korektą koloru.

(więcej…)

Obłędna oferta – Toscania Inspire Tours 2018

Toscania Inspire Tours 2018 już w czerwcu 2018! Po raz kolejny czeka na nas ogromna ilość atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

(więcej…)

Loading...