wanted

Skandaliczna oferta jakiej jeszcze nie było!

Mistrzowskie 2-dniowe szkolenie fryzjerskie i 4 dni w najpiękniejszym mieście świata za jedyne 500PLN? To możliwe!
(więcej…)

do Bloga

BLEACH – nowa kolekcja marki SENS.US

Nowa kolekcja fryzjerska BLEACH, która miała swoją polską premierę 20 maja br. podczas warszawskich targów Beauty Days to manifest pokolenia Y, dla którego kluczową wartością jest kreatywność.

(więcej…)

in blonde_główne

Innowacja w koloryzacji i pielęgnacji włosów blond

INBLONDE to pierwsza profesjonalna gama produktów do koloryzacji i pielęgnacji marki SENS.US, opracowana specjalnie z myślą o potrzebach włosów blond – zarówno naturalnych jak i rozjaśnianych.

(więcej…)

dominicana_blog

SENS.US Inspire Tour Dominikana 2017

Karaibskie plaże z białym piaskiem, błękitne morze, palmy, wspaniałe owoce i pięciogwiazdkowy hotel w opcji all inclusive – tak będzie wyglądał listopadowy SENS.US Inspire Tour 2017.

(więcej…)

blog_tytulowa_man

Nowa linia produktów SENS.US Man

Najnowsza linia produktów marki SENS.US Man wyznacza nowe standardy pielęgnacji włosów i stanowi doskonałą alternatywę dla tych mężczyzn, którzy w dyskretny, naturalny sposób chcą podkreślić swój wygląd.

(więcej…)

zdjęcie_do_wpisu

Magiczne kapelusze – koloryzacja, która oczaruje każdego

Magiczne kapelusze E-FORM to nowość roku 2016 w świecie fryzjerstwa. Wystarczy nałożyć je na włosy klientki, by uzyskać indywidualny efekt, który doda charyzmy wykonywanej koloryzacji i stanie się wyrazem prawdziwej fryzjerskiej fantazji. O tym innowacyjnym narzędziu fryzjerskim, pozwalającym uzyskać wyjątkowy efekt koloryzacji opowiada Małgorzata Wojda, instruktorka fryzjerstwa, ekspert marki SENS.US. (więcej…)

Kolejcha Star Dust, SENS.US

Stardust – poznaj nową kolekcję marki SENS.US

Kruchość i siła. Przeszłość i przyszłość. Bliskość natury i minimalizm formy. Nowa kolekcja, której autorem jest Dyrektor Artystyczny Luigi Martini oraz International Creative Team, przepełniona jest kobiecością pełną kontrastów – kobiecością, która intryguje i nie może pozostać niezauważona. Kolekcja Stardust marki SENS.US przenosi do świata zaawansowanych trendów strzyżenia i koloryzacji.

(więcej…)

Dogoń klienta, wyprzedź konkurencję

Dogoń klienta, wyprzedź konkurencję!

Satysfakcja klienta jest dla Ciebie priorytetową wartością? Chcesz oferować najwyższą jakość usług fryzjerskich? Dołączyć do grona ekspertów? A ze swojego salonu stworzyć miejsce, które będzie opierać się na pasji do sztuki fryzjerskiej? Zapraszamy do programu Salon Prestigio i bądź o krok przed konkurencją.

(więcej…)

Modne fryzury na wiosnę-lato 2016

Modne fryzury na wiosnę/lato 2016

Które cięcia będą modne wiosną i latem? Jaką koloryzację warto wykonać? Czy grzywka powraca do łask? Sprawdźcie gorące trendy na ten sezon!

(więcej…)

Podsumowanie kampanii promocyjnej "Jesteś"

Podsumowanie kampanii promocyjnej „Jesteś”

Przez kilka tygodni inspirowałyście nas swoją osobowością, pomysłowością i sposobem na życie! Czas podsumować konkurs #jestemsensus przy pomocy, którego mogłyście na Instagramie bez żadnych ograniczeń ujawnić swoją autentyczną,  naturalną osobowość.

(więcej…)