Kariera

kariera

Zostań częścią naszego teamu!

Szukasz swojego miejsca? Emanujesz pozytywną energią? Dołącz do nas i wspólnie z nami kreuj świat SENS.US.

Każda z osób wchodzących w skład SENS.US Polska jest jednocześnie partnerem firmy, sercem i duszą naszego biznesu. Nieustannie się rozwijając szukamy ludzi, którzy zrozumieją nasze DNA, naszą kulturę i chcą wnieść coś nowego do branży beauty.

To właśnie ludzie, którzy tworzą team SENS.US Polska są tym, co nas inspiruje i napędza do działania.

Wykorzystaj chwilę. Stań się członkiem naszego zespołu.

Obecnie szukamy:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Kreowanie i wdrażanie globalnej strategii marki na polskim rynku
  • Koordynacja działania w mediach społecznościowych, event marketing, współpraca z blogerami
    i dziennikarzami
  • Poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja
  • Zarządzanie i optymalizacja kampaniami w systemach reklamy online (Google AdWords, Facebook Ads)
  • Prowadzenie kampanii e-marketingowych oraz stały monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań (m.in. z wykorzystaniem Google Analytics)
  • Zarządzanie treścią (CMS), dbanie o poprawne funkcjonowanie strony internetowej oraz prowadzenie bloga firmowego
  • Tworzenie, wysyłka i redagowanie newsletterów firmowych (za pomocą FreshMaila)
  • Współpraca z przedstawicielami marki SENS.US we Włoszech
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane PR / dziennikarstwo / marketing)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze marketing, public relations
  • Znajomość narzędzi marketingowych, PR oraz komunikacji internetowej
  • Znajomość zagadnień media relations oraz social media
  • Biegłość w tworzeniu tekstów oraz ich korekty i edycji
  • Doświadczenie w prowadzeniu, współtworzeniu bądź monitorowaniu projektów marketingowych
  • Kreatywność, nieszablonowość
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa i zaangażowanie
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość współtworzenia jednej z najlepszych marek w branży beauty na polskim rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz wdrażania swoich pomysłów

Zielona Góra

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów MS Office, Outlook, Power Point
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i organizacji pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność, otwartość, rzetelność i asertywność
Wymagania:

Przed wysłaniem aplikacji prosimy:

  • Przeczytaj o nas więcej na www.ilovesensus.pl lub w prasie branżowej
  • Napisz do nas tylko wtedy, gdy nasza marka i w/w stanowisko Cię zaintrygowało i poczułeś/aś, że to właśnie Ty jesteś właściwą osobą na to stanowisko
  • Zachwyć nas swoją kreatywnością, którą zaprezentujesz w CV i LM
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z inspirującymi ludźmi
  • Współpracę z rozpoznawalną i międzynarodową marką
  • Możliwość rozwoju osobistego w kreatywnej firmie

Uwzględniamy tylko aplikacje zawierające: CV, zdjęcie oraz intrygujący list motywacyjny.

Jeżeli chcesz pracować w dynamicznej firmie z sympatycznymi ludźmi i budować jej pozycję na polskim rynku, zapraszamy do składania aplikacji za pomocą poniższego formularza.

Pola wymagane są oznaczone *

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego za pomocą opcji APLIKUJ lub bezpośrednio na adres e-mail: kariera@ilovesensus.pl.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883”.