15 pytań i odpowiedzi na temat Illumyna Re_New, które powinieneś poznać

15 pytań i odpowiedzi na temat IILLUMYNA RE_NEW, które powinieneś poznać

Znasz już nową linię pielęgnacyjną ILLUMYNA RE_NEW? Nurtuje cię kilka pytań odnośnie stosowania tego luksusowego programu pielęgnacyjnego? Chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo używać produktów ILLUMYNA RE_NEW? Co mają w swoim składzie i czy jest to bezpieczny zabieg? Poznaj 15 pytań i odpowiedzi na temat ILLUMYNA RE_NEW.

Każdego dnia nasze włosy narażone są na działanie wielu agresywnych czynników, które osłabiają ich wewnętrzną oraz zewnętrzną strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Aby temu przeciwdziałać laboratorium badawcze marki SENS.US opracowało nowy program pielęgnacyjny do ODBUDOWY i NATYCHMIASTOWEGO LIFTINGU włosów – Illumyna RE_NEW. Te dwa rodzaje zabiegów podzielone są na 4 etapy, które znakomicie się uzupełniają. Dzięki swoim cennym, aktywnym składnikom takim jak keratyna pochodzenia roślinnego, kolagen i kwas hialuronowy ILLUMYNA RE_NEW oddziałuje na różne poziomy włókna włosowego, dlatego skutecznie przywraca każdemu rodzajowi włosów ich witalność, blask i elastyczność. Program pielęgnacyjny Illumyna Reconstruction zapewnia widoczny efekt przemiany włosów, dodatkowo luksusowa konsystencja oraz przyjemność stosowania sprawia, że Illumyna Reconstruction to wyjątkowe doznanie.

cover-dlanas-renew

Linia pielęgnacyjna ILLUMYNA RE_NEW stała się bardzo popularna wśród naszych klientów, dlatego w trosce o prawidłowe stosowanie tego zabiegu pielęgnacyjnego postanowiliśmy zebrać najważniejsze pytania i odpowiedzieć na nie.

1. Co wchodzi w skład produktów ILLUMYNA RE_NEW?

W skład produktów z linii ILLUMYNA RE_NEW wchodzi:

Keratyna pochodzenia roślinnego: jest głównym białkiem w strukturze włosów pozwalającym na odbudowywanie ich uszkodzonych części, a także pomagającym przywrócić włosy do ich pierwotnej struktury oraz objętości. Cząsteczki białek keratynowych odgrywają bardzo ważną rolę w odbudowie struktury włosa – ułatwiają tworzenie podstawowej struktury wewnętrznej.

Kwas hialuronowy: posiada silne właściwości wypełniające, nawilżające i wzbogacające strukturę włosów. Dzięki czemu skutecznie nawilża i wygładza włosy.

Kolagen: jest ważnym składnikiem używanym w trakcie zabiegów kosmetycznych. To białko, które poprawia strukturę uszkodzonych włosów oraz wzmacniając je. Zapewnia ochronę mechaniczną, przywraca elastyczność, napięcie i nawilżenie.

2. Czy zabiegi pielęgnacyjne ILLUMYNA RE_NEW można wykonywać przed i po zabiegach technicznych lub trwałej ondulacji/ prostowania?

Tak, zabieg pielęgnacyjny można przeprowadzić przed i po zabiegach wspomnianych w pytaniu. W ten sposób zyskamy lepszą strukturę włosa.

3. Czy zabiegi pielęgnacyjne ILLUMYNA RE_NEW można wykonywać bezpośrednio po zabiegu koloryzacji?

Zabieg pielęgnacyjny ILLUMYNA RE_NEW nie wpływa na jakość koloru. Zalecamy by zamiast szamponu Clarifying_Shampoo stosować Color Protect Shampoo z serii Illumyna. Następnie od razu przejść do 2 etapu, nakładając na włosy Keratin Deep Filler/Jaluronic Filler + Bee Venom, po czym przystąpić do wykonywania kolejnych etapów zabiegu.

4. Czy można przeprowadzać zabieg stosując jednocześnie inne produkty o specjalnym działaniu?

Tak, bez problemu można używać produktów przeciwłupieżowych czy przeciw wypadaniu włosów z linii Illumyna Scalp Care. Jako pierwszy etap zalecamy umyć włosy szamponem dobranym odpowiednio do problemu ze skórą głowy, następnie wykonać drugie mycie głowy szamponem Clarifying_Shampoo pozostawiając go na 3 minuty. Przejść do kolejnych etapów zabiegu. Na zakończenie nałóżmy na skórę odpowiedni preparat bez spłukiwania.

5. Czy po zakończeniu suszenia należy koniecznie użyć prostownicy w celu utrwalenia efektu na włosach?

Nie, nie ma takiej potrzeby. W odróżnieniu od innych produktów odbudowujących nie ma potrzeby używania prostownicy na zakończenie suszenia. Czynniki aktywne zawarte w produktach Keratin_Deep_Filler/Jaluronic_Filler + Bee_Venom przenikają do wnętrza włosa, gdzie zostają zatrzymane poprzez przeprowadzenie kolejnych faz zabiegów z użyciem preparatów Nutritive_Mask i Cement_Seal.

6. Dlaczego zabieg jest przeprowadzany w 4 etapach?

Zabieg składa się z 4 etapów, ponieważ został opracowany z myślą o dostarczeniu włosom odpowiedniej dawki ważnych czynników aktywnych w każdej fazie zabiegu. To sprawia, że zabieg pielęgnacyjny RE_NEW jest wyjątkowy i precyzyjny, a także odpowiedni do różnych rodzajów struktury włosów.

7. Jak często należy powtarzać kolejne zabiegi RE_NEW?

Po zakończeniu kuracji do podtrzymania końcowego efektu zalecamy powtarzać jeden zabieg RE_NEW na miesiącu. Keratyna i kwas hialuronowy nie ulegają wypłukaniu podczas kilku kolejnych myć.

8. Kiedy zaleca się zastosować kurację pielęgnacyjną RE_NEW?

RE_NEW to zabieg pielęgnacyjny typu Istant Lifting, eliminujący objawy starzenia włosów. Podczas jego stosowania uzyskuje się efekt NATURALNEGO BOTOKSU, dzięki takim aktywnym składnikom jak jad pszczeli i kwas hialuronowy. Jest to intensywny zabieg ujędrniający, przeznaczony dla włosów delikatnych i zniszczonych, suchych, szorstkich i trudnych w układaniu, z pierwszymi oznakami starzenia.

9. Co zaleca się stosować w celu długotrwałego utrzymania efektów po zabiegach ILLUMYNA RE_NEW?

Aby utrzymać po wyjściu z salonu fryzjerskiego długotrwały efekt pielęgnacyjny RE_NEW zalecamy klientom stosowanie w domu produktów Clarifying_Shampoo, Nutritive_Mask i Cement_Seal.

10. Ile czasu trwa zabieg ILLUMYNA RE_NEW?

Czas wykonywania zabiegu, łącznie z czasem trzymania produktu na włosach, to około 20-25 minut.

11. Do jakiego rodzaju włosów zaleca się stosować zabieg pielęgnacyjny ILLUMYNA RE_NEW KERATIN?

ILLUMYNA RE_NEW KERATIN to program przeznaczony do włosów w różnym stopniu osłabionych, które straciły odporność, blask, a na dodatek są wrażliwe, zniszczone przez dekoloryzację i częste zabiegi chemiczne. ILLUMYNA RE_NEW to program o unikalnej technologi odbudowującej.

12. Do jakiego rodzaju włosów zaleca się stosować zabieg pielęgnacyjny ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC?

ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC to program pielęgnacyjny opracowany do włosów farbowanych, na które często nakładane są kosmetyki do stylizacji włosów. Pielęgnacja ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC jest odpowiednia do włosów naturalnie cienkich oraz średniej grubości. Ale także do włosów grubych, matowych i kędzierzawych.

13. Czy są jakieś typy włosów, dla których nie zaleca się stosowanie pielęgnacji ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC?

Klientkom, których włosy były poddawane dekoloryzacji, częstemu prostowaniu lub zabiegowi trwałej ondulacji zaleca się w pierwszej kolejności przeprowadzenie kuracji odbudowującej przy użyciu ILLUMYNA RE_NEW KERATIN, a następnie zastosowanie pielęgnacji ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC.

14. Ile zabiegów pielęgnacyjnych przy użyciu ILLUMYNA RE_NEW należy wykonać?

Aby odbudować i zrekonstruować od wewnątrz osłabione włosy zaleca się przeprowadzenie minimum 4 cykli zabiegów pielęgnacyjnych ILLUMYNA RE_NEW w salonie fryzjerskim (1 zabieg na tydzień). Następnie zabieg ten należy powtarzać przynajmniej 1 raz na miesiąc. Do uzyskania lepszych efektów zaleca się wykonać 3 cykle zabiegów pielęgnacyjnych ILLUMYNA RE_NEW JALURONIC, w odstępach 7/10 dni.

15. Czy Nutritive_Shampoo, Nutritive_Mask i Cement_Seal mogą być stosowane do codziennej pielęgnacji włosów w domu?

Tak, zwłaszcza jeśli chcemy utrzymać rezultat uzyskany podczas zabiegów pielęgnacyjnych Re_New w salonie.