30 inspirujących fryzur na lato

30 inspirujących fryzur na lato

Moda obowiązuje nie tylko na wybiegu i nie dotyczy tylko ubrań, liczą się również włosy. Dlatego dziś zapraszamy do zapoznania się z najgorętszymi trendami we fryzurach na lato 2015. Musisz wiedzieć o nich wszystko!

Jaka powinna być fryzura na lato? Przede wszystkim wygodna i komfortowa, dlatego wśród trendów wakacyjnych dominują warkocze, kłosy i wszelkie upięcia. Nie zabraknie również dziewczęcych grzywek i delikatnych, naturalnych fal.

Wśród modnych kolorów znaleźć można propozycje zarówno dla kobiet, które cenią sobie naturalny wygląd, jak i dla tych, którym marzy się odważna zmiana wizerunku. Warto wprowadzić na swoje włosy nieco słońca i jaśniejszych refleksów. Niepodzielnie wśród stylistów króluje blond, jednak daleko mu do platynowych odcieni. Kobiety, które będą chciały kolorem wyrazić swoją osobowość i fantazję mogą sięgnąć po inny bardzo popularny trend – neonowe włosy lub oryginalny odcień siwizny.

Nie zapomnij również o tym, że modne włosy to włosy zdrowe, piękne i lśniące. Dlatego, zwłaszcza latem, wskazane jest używanie produktów delikatnych i naturalnych, jak np. produkty do codziennej pielęgnacji włosów Illumyna.

Poniżej nasza galeria najmodniejsze fryzury na lato 2015, która fryzura podoba Ci się najbardziej?

lato29

lato28

lato27

lato26

lato25

lato24

lato23

lato22

lato21

lato20

lato19

lato18

lato17

lato16

lato15

lato14

lato13

lato12

lato11

lato10

lato9

lato8

lato7

lato5

lato4

lato3

lato2

lato1

lato6