DIAMENTOWE WYGŁADZENIE

ALISA NOWA LINIA PRODUKTÓW WYGŁADZAJĄCYCH MARKI SENS.US

System ALISA to innowacyjny zestaw produktów, który dzięki zastosowaniu pyłu diamentowego, witamin, a także kompleksu kwasów organicznych wygładza, dyscyplinuje i rozświetla włosy na dłużej. 

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta istnieje możliwość przeprowadzenia 5 różnych zabiegów:

  1. Zapobieganie puszeniu i elektryzowaniu się włosów/ ochrona przed wilgocią – pozwala on w prosty sposób pozbyć się niepożądanego efektu zmierzwienia włosów gładkich, falujących lub kręconych, nawet do 70 dni. Nie zmienia, ani nie obciąża naturalnych linii włosów, pozwalając na utrzymanie efektu ułożenia na dłużej.

  2. Zdyscyplinowanie oraz zmniejszenie objętość włosów – usługa skierowana do osób, które pragną zachować naturalny skręt włosów, delikatnie je dyscyplinując i ułatwiając ich kontrolowanie.  Idealna dla tych, którzy kochają możliwość szybkiej zmiany stylizacji z gładkiej na falującą. Rezultat widoczny do 70 dni.

  3. Naturalna gładkość – zabieg przygotowany z myślą o tych, którzy chcą mieć gładkie włosy, przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnej lekkości. Efekt utrzymuje się około 90 dni.

  4. Perfekcyjna gładkość – skierowana do osób kochających idealnie gładkie i dokładnie zdefiniowane włosy. Efekt prostownicy po wysuszeniu włosów suszarką. Rezultat widoczny przez około 90 dni.

  5. Diamentowy blask  – pozwalający na uzyskanie miękkich i lśniących włosów przez okres 14 dni.

W skład zestawu Alisa wchodzą następujące produkty:

PRE-STRAIGHTENING FLUID

 

Delikatny płyn niepozostawiający śladów, opracowany specjalnie do linii wygładzającej ALISA.

Zastosowanie w salonie:

Rozprowadzi produkt na wilgotnych włosach i delikatnie go wmasuj. Następnie spień i pozostaw go na włosach do 8 minut. Dokładnie spłucz i owiń głowę ręcznikiem, aby usunąć nadmiar wody. Przystąp do wybranej pielęgnacji ALISA. Szersze informacje zostały przedstawione w instrukcji technicznej. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność: 500 ml

PreStraighteningFluid_500ml-Camera2
StraighteningShampoo_500ml-Camera2

STRAIGHTENING SHAMPOO

To rewolucyjny produkt do pielęgnacji, wzbogacony ekstraktem diamentowym i miksem kwasów organicznych oddziałujących na włosy. Dzięki działaniu termicznemu, uzyskanemu za pomocą prostownicy, można osiągnąć długotrwały efekt dyscyplinujący i chroniący  przed mierzwieniem się.

Zastosowanie w salonie:

Umyj włosy Pre-straightening Fluid. W razie potrzeby pozostaw go na włosach, zgodnie z instrukcją techniczną. Nadmiar wody odciśnij ręcznikiem. Nałóż Straightening Shampoo na długości i końcówki, omijając skórę głowy i delikatnie wmasuj go we włosy. Nie pocieraj skóry głowy, ani nie dodawaj wody w czasie zabiegu. Pozostaw go przez 10 do 20 minut i spłucz. Wysusz włosy w 100% i podziel je na cienkie pasma. Każde pasmo przejedź prostownicą o temperaturze od 160°C do 230°C, od korzenia do końcówek (w zależności od rodzaju włosów) od 4 do 6 razy.

Szersze informacje zostały przedstawione w instrukcji technicznej.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność: 500 ml

SUPER STRAIGHTENING FLUID

Preparat wygładzający, wzbogacony ekstraktem diamentowym i złożonym miksem kwasów organicznych oddziałujących na włosy. Dzięki działaniu termicznemu prostownicy można uzyskać efekt naturalnej lub perfekcyjnej gładkości.

Zastosowanie w salonie:

Umyj włosy Pre-straightening Fluid. Powtórz nakładanie płynu Pre-straightening Fluid od 1 do 8 razy. Po ostatnim nałożeniu szamponu pozostaw go na włosach od 2 do 8 min. Wysusz włosy od 70 do 100%. Nałóż Super Straightening Fluid zaczynając od 0,5 cm od skóry głowy. Rozprowadź produkt na włosach i pozostaw go od 15 do 35 min. Wysusz włosy w 100%. Produktu nie należy spłukiwać, lekkie spłukanie jest wymagane tylko w przypadku niektórych zabiegów. Podziel włosy na cienkie pasma i w zależności od rodzaju włosów, przejedź po nich prostownicą o temperaturze od 160°C do 230°C, od 5 do 12 razy.

Przed użyciem dokładnie wstrząśnij produkt. Szersze informacje zostały przedstawione w instrukcji technicznej. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku profesjonalnego.

Pojemność: 500 ml

SuperStraighteningFluid_500ml-Camera2
RestoreShampoo_500ml-Camera2

RESTORE SHAMPOO

To szampon odżywczy z ekstraktem diamentowym, bogaty w polikwasy i witaminę C o działaniu dyscyplinującym, który idealne utrwala efekty zabiegów Alisa. Zapobiega mierzwieniu się włosów, pozostawiając je jedwabiste, miękkie i łatwe do układania.

Zastosowanie w salonie:

Nanieś produkt na mokre włosy, delikatnie go wmasuj i dokładnie spłucz. W razie potrzeby nałóż powtórnie. 

Pojemność: 180 ml oraz 500 ml

RESTORE BUTTER

Maska z ekstraktem diamentowym, bogata w polikwasy i witaminę C, dopełnia i przedłuża kosmetyczne zabiegi pielęgnacyjne ALISA. Utrzymuje efekt miękkich i nawilżonych włosów.

Zastosowanie w salonie:

Po umyciu włosów szamponem Restore Shampoo, nałóż sporą ilość produktu na długości i końcówki włosów, delikatnie go wmasuj i pozostaw na 5-10 minut. Następnie spłucz dużą ilością wody. 

Pojemność: 180 ml oraz 500 ml

RestoreButter_500ml-Camera3
Accessori_KitAlisa

Prostownica:

W ramach systemu Alisa dostępna jest specjalna, dedykowana prostownica stworzona na potrzeby zabiegów wygładzających, która w sposób precyzyjny pozwala dobrać odpowiednią temperaturę. Więcej informacji na jej temat dostępnych jest u Opiekunów marki.

Domowa pielęgnacja:

Alisa Home Kit to zestaw produktów pielęgnujących do domowego użytku, dzięki któremu efekty zabiegów Alisa będą utrzymywać się dłużej.

W zestawie Alisa Home Kit  znajduje się Restore Shampoo (180 ml) oraz Restore butter (180 ml).

Alisa_Kit2 kopia