broda męska, męskie brody

Męski zarost – sprawdź, jakie stylizacje brody są na topie!

Jaki typ zarostu jest najmodniejszy w tym sezonie?

olejek do brody

Olejek do brody – Beard Oil Perfect Shape Sens.us

Odpowiedź jest prosta! Taki, który podkreśla indywidualizm mężczyzny!

Broda przestała być czymś, co determinują zewnętrzne czynniki, jak np. instagramowe mody, które schodzą na drugi plan. Aktualnie ucieka się od stylizacji brody “na drwala”, która jeszcze niedawno była na pierwszym miejscu w klasyfikacji top of the top wszystkich trendów. Teraz broda ma wyrażać osobowość faceta i jego niepowtarzalny styl. Dopełniać cały imaż!

Trendy przychodzą i odchodzą, ale jedna cecha o której powinien pamiętać każdy posiadacz zarostu – pozostaje! Męska broda powinna być przede wszystkim schludna i zadbana, a współczesny facet powinien skupić się na jej pielęgnacji. Czasy się zmieniły i poza mydłem w łazience i szamponem ukradkiem podbieranym kobiecie – mężczyzna ma teraz pod ręką cały pakiet kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji.

Męska broda ma dopełniać imaż!

Wśród męskich produktów dedykowanych pielęgnacji i stylizacji zarostu, prawdziwy must have to oczywiście kultowy olejek do brody – dyscyplinujący, a jednocześnie wzbogacony składnikami odżywczymi. Taki preparat zmiękcza zarost, wygładza go, nadaje mu perfekcyjnego kształtu i połysku. Wystarczy kilka kropli, by nadać zarostowi oczekiwanego kształtu.

Brody jako uzupełnienie męskiego look’u!

Wszystkie kształty i długości to już przeszłość, ale broda nadal odgrywa ogromną rolę w męskim stylu, podkreślonym krótszym zarostem o przemyślanym kształcie.

Faworytem jest oczywiście zarost 3-dniowy, noszony również w 6-dniowej wersji. Tutaj nie można obyć się bez trymera i regularnie przycinać kontury. Jednak jak już wspomnieliśmy – to nie długość pełni dziś kluczową rolę, a połączenie zadbanego zarostu z fryzurą i indywidualną męską ekspresją. Stawiać można na wąsy, a nawet bakobrody, które mają ogromny potencjał w wyrażaniu męskiej tożsamości poprzez wygląd.