Casting na Miss Studentek wystartował!

Casting na Miss Studentek wystartował!

2 kwietnia o godz. 13.00 w Akademii SENS.US odbył się pierwszy casting na „Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego”. Głównym organizatorem wydarzenia jest firma SENS.US – Polska.

Wybory Miss Studentek wróciły do programu tegorocznych Bachanaliów. Po dwuletniej przerwie postanowiliśmy, jako firma której misją jest dzielenie się pasją oraz kreatywnością zorganizować tegoroczne Wybory Miss.

Marka SENS.US to nie tylko niezawodne, profesjonalne i bezpieczne produkty, lecz również wspaniali ludzie korzystający z nich w swej codziennej pracy. Najlepsze i prestiżowe salony fryzjerskie współpracują z marką SENS.US. Wspólnie tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych Klientek o pięknych i zdrowych włosach. Dlatego obecnie chcemy spełnić jeszcze jedno marzenie – wyróżnić oraz nagrodzić najpiękniejszą studentkę Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Pragniemy, aby konkurs, którego jesteśmy organizatorem był dla nas wszystkich przede wszystkim zabawą, możliwością poznania siebie i innych wokół – żebyście, Drogie Panie, mogły poczuć ten niesamowity dreszczyk rywalizacji. Szukamy osoby pięknej na zewnątrz, ale również posiadającej czarującą osobowość.

Na gali Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego wystąpi 12 kandydatek wyłonionych w drodze  eliminacji. Wszystkie zostaną oddane w ręce profesjonalistów od koloryzacji i pielęgnacji włosów. Firma SENS.US Polska zadba o włosy najpiękniejszych studentek w Zielonej Górze oraz  ufunduje nagrody.

W tym roku wyjątkowo zostaną wybrane cztery zwyciężczynie. Pierwsza otrzyma główny tytuł Miss Studentek Uniwersytetu Zielonogórskiego, wybrana zostanie również Wicemiss, Miss SENS.US, która posiada najpiękniejsze włosy oraz Miss Publiczności.

Efekty prac mogą Państwo obserwować na oficjalnym fanpage’u konkursu: Facebook/MissStudentekUZ, u patronów medialnych wydarzenia, jak i w materiałach promocyjnych wyborów.

Kto zostanie najpiękniejszą studentką Uniwersytetu Zielonogórskiego? Kolejny casting 9 kwietnia o godz. 13.00 w Akademii SENS.US. Nową Miss poznamy już 21 maja, podczas finału, który obędzie się na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Poniżej kandydatki, które uczestniczy w pierwszym castingu:

1. Paulina Załuczkowska lat 23 – studentka Architektury i Urbanistyki. Interesuje się malarstwem, sportem oraz american muscle cars. Jej motto życiowe „Patrz komu ufasz”. Wzięła udział w castingu, ponieważ „Chce przeżyć coś nowego oraz sprawdzić swoje umiejętności w tego typu wydarzeniach”. Paulina dużo podróżuje, w przyszłości chciałaby odkryć to, co jeszcze nie odkryła.

Paulina Załuczkowska

2. Ewelina Gwizdek lat 23 – studentka Resocjalizacji. Interesuje się szeroko pojętym marketingiem, modą oraz psychologią. Jej motto życiowe „Dziś zrób to czego innym się nie chce, by jutro mieć to czego inni pragną”. Ewelina chciałaby w przyszłości pracować z młodzieżą. Wystartowała w konkursie za namową znajomych.

Ewelina Gwizdek

3. Maria Iurkowa lat 18 – studiuje Fizykę Medyczną. To wszechstronnie uzdolniona Ukrainka, która interesuje się muzyką, śpiewem, przedmiotami ścisłymi i grą na gitarze. Lubi kontakty z ludźmi oraz uczestniczyć w wydarzeniach publicznych. Jej motto życiowe „Wszystko albo nic”. Uczestniczyła w podobnych konkursach na Ukrainie. W przyszłości chciałaby otworzyć własną firmę oraz zdobyć prawo jazdy.

Maria Iurkowa

4. Miłosława Oleksak lat 20 – studiuje Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną. Interesuje się fotografią, modelingiem oraz sztuką. Jej motto życiowe brzmi „Nigdy się nie poddawaj”. W konkursie uczestniczy, ponieważ chce sprawdzić swoje możliwości. W przyszłości chciałaby założyć własne przedszkole.

Miłosława Oleksak

5. Katarzyna Grzegolec lat 21 – studenta Bezpieczeństwa Narodowego. Interesuje się pływaniem oraz modelingiem. Mieszkanka Świebodzina. Jej motto życiowe „Lepiej spróbować i potem żałować, niż żałować, że się nie spróbowało”. W konkursie bierze udział, ponieważ jest to dla niej sprawdzenie samej siebie. W przyszłości chciałaby ukończyć studia oraz podjąć pracę w policji.

Katarzyna Grzegolec

6. Natalia Wałejko lat 21 – studiuje Ekonomię. Jej hobby to pływanie, moda i uroda. Dba również, aby zdrowo się odżywiać. Jej motto życiowe „Mowa jest srebrem, milczenie złotem”. Start w konkursie traktuje jak dobrą zabawę. W przyszłości chciałaby zostać maklerem giełdowym.

Natalia Wałejko