Co Ty pleciesz?

Co Ty pleciesz?

Dziś chcemy przedstawić najmodniejsze plecionki i warkocze. To jedne z najbardziej klasycznych fryzur, dlatego że włosy można splatać na setki różnych sposobów. Sprawdźcie nasze propozycje i najmodniejsze trendy.

Warkocze i plecionki to ponadczasowe fryzury, były modne w sezonie letnim, ale również jesienią nie zapomnimy o nich. Do wyboru mamy wszystkie możliwe skręty włosów i rodzaje warkoczyków – od cienkich upinanych w okolicach grzywki po długie, grube plecionki. Próbujemy tworzyć: dobierane, kłosy, kokardy, koki i twisty. Splecione włosy są niezwykle wygodne i przetrwają cały, nawet wietrzny dzień. Warkocze zyskują nowy look i wielkomiejski i kobiecy styl.

Jak zrobić np. warkocz koronę? Koronę wykonuje się w wersji uproszczonej, zaplatając włosy w długi warkocz, a następnie przypinając go spinkami dookoła głowy. W wersji dla zaawansowanych warkocz korona wykonywany jest przez dobieranie kolejnych pasm i zaplatany od razu na okrągło. Na zakończenie spryskaj włosy mocno utrwalający lakierem Hard Lock Spray o satynowym wykończeniu z linii TAB>U marki SENS.US.

Jeśli uważasz, że warkocz nie pasuje do twojego wieku lub masz za krótkie włosy, postaw na subtelny, pleciony motyw. Jak zrobić? Na wilgotne włosy nanieś piankę Volume Boost Mousse  z linii TAB>U marki SENS.US, wysusz je i zaczesz na prawą stronę twarzy. Wybieraj cienkie pasemka, nakładaj na nie odrobinę pasty Casual Contour Matt Paste z linii TAB>U marki SENS.US i skręcaj w ruloniki. Aby te nad czołem nie opadały na twarz, wzmocnij je szpilkami. Pasemko nad lewym uchem zwiń w rulonik i przypnij wsuwką.

Sprawdźcie nasze propozycje inspirowane światem mody i stylem gwiazd:

zdjecie1

zdjecie2

zdjecie3

zdjecie4

zdjecie5

zdjecie6

zdjecie7

zdjecie8

zdjecie10

zdjecie11

zdjecie12

zdjecie13

zdjecie14

zdjecie15

zdjecie20

zdjecie19

zdjecie18

zdjecie17

zdjecie16

zdjecie21

zdjecie22

zdjecie23

zdjecie24

zdjecie25