Cold Brew, czyli kawa we włosach! Jesień 2018!

Początek jesieni to w trendach koloryzacyjnych pewne… przedłużenie lata. Kolorem tejże pory roku będzie bowiem kawa! Cold brew…

Jednak nie ta gorąca, w kubku, o który można ogrzać chłodne ręce. W jesienny nastrój, uchwycony w szeroko pojętym designie, którego elementy będziemy odnajdywać we wszystkich sferach życia – będzie wprowadzać nas kawa… parzona na zimno! Z delikatną stróżką mleka i lśniącymi kostkami lodu.

Cold Brew Hair – jeden z topowych trendów w koloryzacji włosów, obowiązujących tej jesieni. Sens.us Polska

Totalnie inspirujące zestawienie składników, bo gdyby tak przyjrzeć się bliżej szklance kawy, z ciemnym espresso na dole, przechodzącym w jaśniejszy odcień u wierzchołka – okazuje się, że powstała feria barw jest tutaj zniewalająco piękna!

Więc czemu by nie przenieść nurtu “cold brew” na włosy?

Trend “cold brew” już opanował sieć, a w aplikacji Instagram dostrzec można – jak bardzo wpisał się w lifestyle współczesnych kobiet, w tym rozpoczynającym się dopiero sezonie jesiennym.

Wyjątkowa mieszanka kolorów, z połyskującymi refleksami naśladującymi moment zalewania kawy na kostkach lodu odrobiną mleka – robi prawdziwą furorę, ale influencerki idą jeszcze dalej i interpretują kolor zimnej kawy w jej odsłonie z chili i czekoladą.

W bogatej palecie kolorów włoskiej marki Sens.us, uwielbiającej kawę – znajdziecie mnóstwo wyjątkowych odcieni, z którymi stworzycie stylizacje inspirowane tym napojem, o którym mówi się, że o styl życia!

Skusicie się?