Do zobaczenia na Targach Uroda

Do zobaczenia na Targach Uroda

Z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych fanów na Targi Uroda, gdzie będzie można odwiedzić nasze stoisko, zapoznać się z naszymi produktami, nowościami oraz poznać nasz niezwykły team.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA to największe wydarzenie branży w północnej Polsce. Ponad 180 wystawców z Polski i zagranicy, producenci i dystrybutorzy, profesjonalne kosmetyki do  pielęgnacji paznokci, dłoni, stylizacji włosów, makijażu oraz wizażu, a także firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej.

Nie mogło nas tak zabraknąć. Dlaczego? Ponieważ Targi Uroda to przedsięwzięcie przede wszystkim dla profesjonalistów. Specjalnie dla nich w ramach autorskiego programu organizatorzy przygotowali liczne seminaria, szkolenia, prestiżowe konkursy, a także pokazy odbywające się na profesjonalnej scenie. Goście spoza branży będą mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa.

Spotkać nas będziecie mogli na jedynym tak wyczesanym stoisku – hala B, nr stoiska B24. Dla odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy prezentację nowych produktów z linii TAB>U, to właśnie podczas Targów Uroda po raz pierwszy zaprezentujemy nasze nowości, nikt wcześniej ich nie będzie widział, nigdzie indziej nie będziecie mogli je zobaczyć. Oprócz tego na naszym stoisku będziecie mogli państwo dokonać zakupów naszych produktów, skorzystać z możliwości porozmawiania z naszymi ekspertami od pielęgnacji i stylizacji włosów, instruktorem oraz opiekunem marki.

Marka SENS.US jest również sponsorem w trzech branżowych konkursach: HAIR DESIGN, 50-ty Wojewódzki Konkurs Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Zdrojewskiego oraz OPEN HAIR CUP Otwarty Konkurs Międzyszkolny o Puchar Prezesa Pomorskiej Izby Rzemieślniczej MSP oraz o Statuetkę przechodnią  dla Najlepszej Szkoły.

Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA odbędą się w Gdańsku w dniach 4-5 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo.

Godziny otwarcia:
4 października | 10:00 – 18:00
5 października |10:00 – 17:00

Pobierz program Targów Uroda