Humanz – siła, kobiecość, rock

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana kolekcja fryzur jesień/zima 17/18. W boskim Rzymie, 10 września dyrektor kreatywny Sens.us – Luigi Martini odsłonił karty i zaprezentował urzekające wszystkich cięcia i połączenia kolorystyczne, które będą hitami w najbliższym sezonie. Hasłem przewodnim nowej kolekcji jest SIŁA, KOBIECOŚĆ, ROCK.

Kolekcja fryzur Humanz

Nowa kolekcja SENS.US jesień-zima 17/18 HUMANZ to kolekcja sexi i z pazurem, doskonale przystająca do zdecydowanie silnego i surowego otoczenia. Mamy tutaj do czynienia z wojną Total Black, toczącą się na postindustrialnym terytorium, gdzie kobieta jest królową walczącą o władzę. To scena, na której delikatny i kobiecy pierwiastek przeciwstawia się pierwiastkowi androgenicznemu.

Zdjęcie-3

Zdjęcie-4

Dyrektor artystyczny marki SENS.US Luigi Martini stawia na siłę kobiet jako jedno z najważniejszych przesłań kolekcji Humanz. “W tej kolekcji podkreślam przewrotne oblicze i czarny romantyzm, ośmielając się odświeżyć sposób widzenia nowoczesności i współczesności!” 

Trendy w modzie fryzjerskiej prezentowane w kolekcji Humanz to krótkie, graficzne i zdecydowane linie z jednej strony, oraz średnie i długie, obrazujące świat materii i zmysłów. Stopniowane cięcia nadal są bardzo wyraźne, tak jak w poprzednim sezonie. Objętości są przeważnie minimalistyczne. Linie średnio-długie cechują się naturalnym, bezpretensjonalnym nieładem. Cięcia zdecydowanie skupiają się na grzywce, która w tym sezonie jest równo przycięta w męskich stylizacjach, natomiast w stylizacjach kobiecych charakteryzuje się krótkim, centralnym czubkiem.

Odcienie kolorów włosów są mocno eklektyczne, zestawione z akcentami fluo, z tendencją do poszukiwań nowych tonacji, podobnie jak w poprzedniej kolekcji. Miedź i blond, znane z poprzedniego sezonu, utrzymują się w trendzie. Pojawiają się odważne połączenia odcieni karmelowych i fioletów. Jeśli chodzi o kolory crazy, z pewnością dzięki silnemu wpływowi kolorystyki panującej w tekstyliach, niepodzielnie króluje błękit ze wszystkimi swoimi odcieniami. Efekty metaliczne i róż, z uwagi na ich stabilną pozycję w modzie fryzjerskiej, możemy uznać za nową formę klasycznego wyglądu. Nie można zapominać o zieleni, która w wariancie chłodnego pastelu ma szansę stać się prawdziwym hitem tej jesieni.

Zdjęcie-9