Innowacja w koloryzacji i pielęgnacji włosów blond

INBLONDE to pierwsza profesjonalna gama produktów do koloryzacji i pielęgnacji marki SENS.US, opracowana specjalnie z myślą o potrzebach włosów blond – zarówno naturalnych jak i rozjaśnianych.

Produkty linii INBLONDE doskonale wpisują się w trend naturalnych, jasnych koloryzacji z dodatkiem pastelowych refleksów oraz najmodniejszego aktualnie stylu blorange. Formuła produktów została dedykowana  zarówno naturalnym jak i farbowanym włosom w odcieniach blond i umożliwia uzyskanie niezwykle naturalnego efektu rozjaśnień, refleksów i pastelowych kontrastów. Dzięki zawartości wyciągu z pereł, produkty SENS.US INBLONDE zapewniają wyjątkowe właściwości nawilżające i odżywcze, dodając jednocześnie włosom maksymalnego połysku.

BLOG_INBLOND

W linii SENS.US INBLONDE znajduje się między innymi wielofunkcyjny olejek do rozjaśniania LIGHTENING OIL, wzbogacony wyciągiem z pereł, przeznaczony do delikatnego rozjaśniania włosów zarówno naturalnych jak i farbowanych (do 3 tonów). Pozwala na uzyskanie delikatnych pasemek w kolorze beżowego blondu z efektem „sun kissed”. Sprawdza się doskonale w celu uzyskania wielowymiarowej koloryzacji i refleksów  przypominających muśnięcie słońcem, a ze względu na naturalny efekt koloryzacji jest polecany również dla mężczyzn.

Rewolucyjnym produktem linii INBLONDE jest proszek do rozjaśniania DECO DUSTPLUS+. Rozjaśnia włosy o maksymalnie 7 tonów, bez negatywnego oddziaływania na ich włókno. Jednocześnie, dzięki cennemu kompleksowi Polyamino Sugar Condensate, o silnym działaniu odżywczym, nawilżającym i ochronnym gwarantuje maksymalną ochronę włosów.  DECO DUSTPLUS+ rozjaśnia i pielęgnuje włosy, pozostawiając na koniec zabiegu dokładnie zamknięte łuski.

akapit_blog

Kreatywny efekt koloryzacji w odcieniach blond pozwala natomiast uzyskać seria tonerów BLONDE HAIR TONER, dostępnych w 9 odcieniach kolorystycznych oraz wersji clear (do łączenia z innymi odcieniami kolorystycznymi w celu modulowania ich natężenia). Ich ultralekka formuła nie zawiera PPD oraz amoniaku, optymalnie chroniąc skórę oraz strukturę włosów. Tonery pozwalają uzyskiwać kreatywne, pastelowe refleksy na wstępnie rozjaśnianych lub naturalnych włosach blond.

Linię INBLONDE uzupełniają produkty do pielęgnacji – rozświetlający szampon nawilżający ULTRA SHINE SHAMPOO, o delikatnym działaniu oczyszczającym oraz silnie regenerująca maska ULTRA SHINE CONDITIONER, przywracająca włosom witalność i blask. Zarówno szampon, jak i maska rozświetlają strukturę włosów i długotrwale zapobiegają żółknięciu i utlenianiu pożądanego odcienia blond.