Inspiration Days Rome 2018 – relacja

Przed Wami relacja z naszego pobytu w Rzymie. Mnóstwo atrakcji, zwiedzania i potężna dawka wiedzy i inspiracji. Inspiration Days przeszły do historii, a my już czekamy na następne.

Wieczne miasto przywitało nas piękną pogodą, zupełnie inną niż mrozy w Polsce. Polska grupa stanowiła jedną z najliczniejszych grup spośród przedstawicieli Sens.us z całego świata. W programie Inspiration Days Rome 2018 była premiera kolekcji wiosna – lato oraz workshop fryzjerski z Luigim Martini i całym zespołem kreatywnym marki Sens.us. Łącząc przyjemne z pożytecznym, postanowiliśmy poznać uroki Rzymu i zwiedzić miasto.

Wszyscy z ciekawością czekali na premierę kolekcji wiosna-lato. Na uroczystej premierze, mogliśmy zobaczyć, jakie będą najnowsze trendy w światowym fryzjerstwie. The White Collection przedstawia ekscytację prostotą, naturalnością miłości i pewnością siebie. Odważne cięcia, podkreślone trójwymiarowymi koloryzacjami są świeże i pełne ekspresji. Pozwalają na uzyskanie różnych stylizacji w zależności od okazji. Dzięki temu fryzury z kolekcji White są uniwersalne i doskonale wpisują się w najmodniejsze trendy. Koloryzacje królujące w kolekcji mają za zadanie nadać włosom blask i objętość. Absolutnym hitem są odcienie miedzi i szarości przełamane odważnymi kolorami typu fiolet, zieleń i żółć.

Workshop w całości poświęcony był cięciom z najnowszej kolekcji.

Inspiration Days to nie tylko premiery kolekcji czy warsztaty, ale przede wszystkim czas i miejsce, gdzie spotykają się miłośnicy marki Sens.us z całego świata. Wymieniamy doświadczenia, wrażenia i dzielimy się naszą wiedzą z innymi. Możemy czerpać inspiracje od najlepszych fryzjerów na świecie. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.