neonowe włosy

Jak zrobić neonowe włosy?

To prawda, że latem jesteśmy bardziej skłonne do zmieniania naszych fryzur. Szczególnie jeśli nowy kolor może być zmywalny, a włosów nie trzeba obcinać. Dlatego obecnie Internet owładnęła moda na kolorowe, neonowe włosy. Jak zrobić takie włosy, jakich produktów do tego użyć, czy jest to bezpieczne dla ich kondycji i czy można zrobić sobie taką fryzurę w domu?


Nie da się ukryć, że obecne trendy w koloryzacji włosów stają się coraz bardziej odważniejsze. Od kilku sezonów można zaobserwować silny trend na farbowanie końcówek włosów na rozmaite kolory. Nie chodzi tu tylko o ich rozjaśnienie, lecz także koloryzację na odcienie różu, czerwieni, granatu, a nawet zieleni. Jeżeli mamy ochotę na szaloną, niebanalną i kreatywną fryzurę, to powinnyśmy się zdecydować właśnie na kolorowe końcówki włosów.

Jaki produkt będzie nam potrzebny?

Najbardziej ekstremalne kolory, takie jak niebieski czy zielony od zawsze były dla fryzjerów kłopotliwe w związku z dużą niestabilnością tych odcieni i szczególnie skomplikowanym procesem ich uzyskiwania. Opracowane w laboratorium badawczym marki SENS.US fluidy koloryzujące rozwiązują ten problem. Badania nad technikami farbowania i posługiwania się farbami doprowadziły do opracowania nowego mixu, prostego w użyciu, dającego ogromną gamę możliwości. TAB>U Color to innowacyjne produkty do bezpośredniej koloryzacji. To również efekt owocnej współpracy doświadczonych techników i kreatywnych badaczy.

TAB>U Color to gama bezpośrednich farb, z którymi prosto i bezpiecznie, każdego dnia możesz zmieniać swój image. To nowoczesna i zabawna koncepcja wyrażania swojej osobowości kolorem. Obecnie linia TAB>U Color powiększyła się o trzy nowe odcienie: Pearl Gray / Perłowoszary, Pastel Black / Pastelowa czerń, Etheral White / Eteryczna biel. Z nimi z łatwością uzyskamy równie modny siwy kolor włosów.

TABU Color Direct Color

Jak używać TAB>U Color?

Produkty TAB>U Color są bardzo proste w użyciu. Na początku umyj włosy i odsącz wodę z włosów ręcznikiem. Załóż rękawiczki jednorazowe, nałóż produkt Magnet, a następnie Direct Color na całej długości i końcówkach. Rozprowadź równomiernie i pozostaw na włosach 20/30 minut. Dokładnie spłucz i przystąp do odpowiedniego zabiegu po koloryzacji.

Trwałość efektów zależy od struktury włosów oraz odcienia nałożonego koloru. Najlepszy efekt intensywnego odcienia uzyskamy przy blond włosach. Stosując tylko produkt Direc Color Clear uzyskamy efekt blasku i ekspresji na włosach naturalnych i farbowanych. Z uwagi na właściwości produktu (nie wymaga stosowania utleniaczy) polecany jest szczególnie dla osób, które nie chcą zmieniać swojego naturalnego lub wybarwionego koloru, a jedynie pragną by ich włosy stały się lśniące, z efektem GLOSS.

Efekt kolorowych włosów utrzymuje się na włosach do kilkunastu myć. Oczywiście zależny jest on  od indywidualnej struktury włosa, która wpływa na trwałość koloru. Aby uzyskać doskonałą trwałość koloru warto do codziennej pielęgnacji włosów używać szamponów i odżywek do koloru z linii TAB>U Treat.

Czy TAB>U Color jest bezpieczne dla włosów?

Produkty nie wymagają stosowania dodatkowych mieszanek utleniających. Dlatego produkty TAB>U Color są delikatne dla włosów, jednocześnie utrzymują prawidłowy poziom nawilżenia włosów i nie zaburzają w żaden sposób fizjologi skóry głowy czy włosów. Dzięki tym produktom nasze włosy zyskają nie tylko intensywny kolor, ale również blask, połysk, objętość oraz jedwabistość. Dodatkowo gwarantują wysoką jakość wykonania zabiegu kosmetycznego na włosach.

Czy kolorowe włosy można zrobić sobie w domu?

Najlepsze efekty neonowych włosów uzyskamy, gdy taką fryzurę wykona profesjonalny stylista włosów. Tak jest z każdą koloryzacją, zwłaszcza z ostatnio modnym siwym kolorem włosów. W jego przypadku nie ryzykujmy eksperymentując w zaciszu własnego domu. Sprawa jest zbyt poważna, a ładny siwy kolor trudno jest uzyskać. Dlatego powierzmy to zadanie ekspertom. Aby uzyskać taki kolor na pewno będziesz musiała przejść przez etap dekoloryzacji. Kolor oczywiście musi być nałożony w odpowiedniej ilości, by nie wpadał w zieleń lub zbyt ciemny szary ton, który jest nieestetyczny. Musi być również odpowiednio nałożony, ponieważ tylko wtedy będzie lśniący, pełen połysku i podkreśli twoje rysy, nadając ci rockowego charakteru.