#SplitHair

Kolorowe trendy – fryzura pół na pół?

Nie da się ukryć, że obecne trendy w koloryzacji włosów stają się coraz bardziej odważniejsze. Magazyn Teen Vogue odnalazł kolejny pomysł na zastosowanie neonowych, kolorowych włosów, a mianowicie #SplitHair. Zobaczcie co to takiego.

#SplitHair, jak opisuje się ten trend na Twitterze, Instagramie czy Pintereście, to nic innego jak fryzura pół na pół. Dziewczyny, pod wpływem niezdecydowania lub chęci na szaloną metamorfozę, swoje włosy poddają dwóm koloryzacjom. Połowę włosów farbują na jeden kolor, drugą połowę na inny. Niekiedy część pozostawiają w odcieniu naturalnym, do którego dobierają coś kontrastowego lub wręcz szalonego.

Granicą dwóch kolorów często jest przedziałek. Jeżeli chodzi o wybór kolorów – tu ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Internautki inspiracji poszukują m.in. w bajkach i filmach, upodobniając się czasem do syrenki albo Cruelli de Mon. Fiolet łączą z turkusem, czerwień z pomarańczem, blond z jasnym brązem, platynowy blond z różem.

Z łatwością efekt #SplitHair uzyskamy przy pomocy produktów z linii TAB>U Color. To gama zmywalnych fluidów koloryzujących, z którymi prosto i bezpiecznie, każdego dnia, możesz zmieniać swój, a także swoich klientów image. To innowacyjna koncepcja wyrażania swojej osobowości kolorem. Dzięki niej będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie.

Obecnie linia TAB>U Color powiększyła się o trzy nowe odcienie: Pearl Gray / Perłowoszary, Pastel Black / Pastelowa czerń, Etheral White / Eteryczna biel. Z nimi z łatwością uzyskamy równie modny siwy kolor włosów (o czym pisaliśmy w artykule “Moda na siwe włosy”).

Jak ich używać?

Umyj włosy i odsącz wodę z włosów ręcznikiem. Załóż rękawiczki jednorazowe, nałóż produkt Magnet, a następnie Direct Color na całej długości i końcówkach. Rozprowadź równomiernie i pozostaw na włosach 20/30 minut. Dokładnie spłucz i przystąp do odpowiedniego zabiegu po koloryzacji.

Poniżej kilka inspiracji w stylu #SplitHair: