sensus polska do 9 tonów rozjaśnianie włosów

Moc rozjaśniania do 9 tonów? Teraz to możliwe!

ULTRA PLATINUM 9 DECO! Moc rozjaśniania do 9 tonów!

InBlonde to profesjonalna gama farb, rozjaśniaczy i produktów pielęgnacyjnych Sens.us. Seria opracowana z myślą o wszystkich potrzebach włosów blond naturalnych, utlenianych i rozjaśnianych.

Proszek do rozjaśniania włosów do 9 tonów

Ultra Platinum 9 Deco – proszek do rozjaśniania włosów do 9 tonów

Gama dedykowanych produktów teraz została wzbogacona o przełomowy proszek do rozjaśniania ULTRA PLATINUM 9 DECO! Ten wyjątkowy, szybki i skuteczny dekoloryzator w proszku przeznaczony jest do intensywnego rozjaśniania, aż do 9 tonów i to bez negatywnego oddziaływania na włókno włosów!

Wzbogacony keratyną, czyli naturalną proteiną, o strukturze podobnej do struktury włosa – zapewnia włosom zdrowy wygląd, wzmacnia je i zwiększa elastyczność. Zawarty w preparacie węgiel roślinny, zwany także węglem aktywowanym – otrzymywany jest z różnych rodzajów drewna (np. brzozy lub wierzby).

Dzięki silnemu działaniu adsorpcyjnemu ULTRA PLATINUM 9 DECO stanowi doskonały, naturalny oczyszczacz. Jednocześnie ma działanie regenerujące. Innowacyjna i skuteczna formuła sprawia, że jest to rewolucyjny produkt do stosowania w salonach!

Jeśli interesuje Cię ten produkt – skontaktuj się z opiekunem marki.