Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Prędzej można by było się spodziewać, że młode gwiazdy będą jak najdłużej unikać tego koloru, ale moda często rządzi się własnymi regułami. Siwy należy do najmodniejszych kolorów ostatnich kilku sezonów, a dziś znajduje się na liście must-have.

Na siwo ufarbowała się piosenkarka Rihanna oraz Kendall Jenner – modelka, ale przede wszystkim siostra Kim Kardashian – Kylie Jenner. To ostateczny dowód na to, że coś jest w danym sezonie „trendy” wśród młodych gwiazd show-biznesu.

Chociaż to może wydawać się nieco dziwne, #GrannyHair to absolutny hit! Co prawda zdania na temat trendu na siwe włosy są podzielone – w końcu kojarzą się ze starością. Z drugiej jednak strony moda na siwiznę to puszczenie przez gwiazdy oka i pokazanie, że dojrzałość też może być ciekawa i inspirująca.

Jak uzyskać siwy kolor włosów?

Siwy kolor uzyskamy jedynie w salonie fryzjerskim, nie ryzykujmy eksperymentując w zaciszu własnego domu. Sprawa jest zbyt poważna, a ładny siwy kolor trudno jest uzyskać. Dlatego powierzmy to zadanie ekspertom. Aby uzyskać taki kolor na pewno będziesz musiała przejść przez etap dekoloryzacji. Kolor oczywiście musi być nałożony w odpowiedniej ilości, by nie wpadał w zieleń lub zbyt ciemny szary ton, który jest nieestetyczny. Musi być również odpowiednio nałożony, ponieważ tylko wtedy będzie lśniący, pełen połysku i podkreśli twoje rysy, nadając ci rockowego charakteru.

Jeżeli chciałabyś uzyskać idealny, piękny siwy kolor włosów warto do tego celu użyć farb M3K marki SENS.US – dostępne są one w profesjonalnych salonach fryzjerskich. W palecie znajdziemy kilka odcieni tego koloru, na pewno wybierzesz tu coś dla siebie.

Nowością są fluidy koloryzujące TAB>U Color, z którymi możesz prosto i bezpiecznie zmieniać swój, a także swoich klientów image. To innowacyjna koncepcja wyrażania swojej osobowości kolorem. Dzięki niej będziesz na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie. Obecnie linia TAB>U Color powiększyła się o trzy nowe odcienie: Pearl Gray / Perłowoszary, Pastel Black / Pastelowa czerń, Etheral White / Eteryczna biel. Z nimi z łatwością uzyskamy równie modny siwy kolor włosów.

Gdy już będziemy szczęśliwymi posiadaczkami siwych włosów nie zapomnijmy o ich pielęgnacji. Do tego celu warto używać szamponów tj. Soft Silver Shampoo marki SENS.US, które eliminują  niepożądane żółte refleksy. Dodatkowo dzięki keratynie odbudujemy uszkodzoną strukturę włosa, a nasiona słonecznika skutecznie nawilżą włosy. Dzięki temu nasze włosy nie tylko odzyskają swój blask i chłodny odcień, ale staną się również miękkie, elastyczne i zdrowsze. I co najważniejsze Soft Silver Shampoo nie zawiera SLS/SLES.

Jaką fryzurę wybrać?

Fryzura, która najbardziej pasuje do takiego koloru, powinna być doskonale ustrukturyzowana. Fryzura na pazia, grzywka opadająca na oczy, a nawet elastyczne loki – wystylizuj twoje włosy, by maksymalnie uwydatnić kolor. Na pewno będziesz robić wrażenie!

Poniżej kilka inspirujących siwych fryzur

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy

Moda na siwe włosy