Modne fryzury dla kobiet! Jesień – Zima 2018-2019

Wraz ze zmieniającym się krajobrazem – również w trendach urodowych przyszedł czas na zmiany!

Modne fryzury dla kobiet – Jesień – Zima 2018-2019

W tym sezonie stawiamy na krótkie włosy, których cechą charakterystyczną będzie nonszalancja, swoisty dowcip. Bo krótkie fryzury jesienią i zimą nie muszą być misternie rzeźbione. Wręcz przeciwnie. Ma je cechować idealna… niedoskonałość!

Krótka fryzura współczesnej, dynamicznej, pełnej energii kobiety powinna być lekka, wszechstronna, niewymagająca wysiłku przy układaniu. Praktyczna i prosta w opanowaniu, gdzie do codziennej pielęgnacji wystarczy szampon unoszący włosy Daily Volume lub je dyscyplinujący.

Te warunki spełnia kultowy bob, który podkreśla rysy twarzy, nadaje charakteru i jest łatwy w utrzymaniu. Bob cięty do podbródka lub w połowie szyi wraca na wybiegi designerów światowego formatu, ale i na ulice, gdzie świetnie wpisuje się w streetstyle. Podobnie jak twarzowe grzywki nachodzące na brwi, do połowy czoła, postrzępione – hit zimy i cięcia pixie cuts. Trend na pixie jest tak silny, że kreatorzy fryzur z chęcią podnoszą swoje umiejętności w tym zakresie w Akademii Hairveristy.

Jeśli chodzi o alternatywne modne fryzury dla kobiet to odważne panie mogą zdecydować się na zadziornego, ale praktycznego jeżyka!

A co z długimi włosami? – Fale, loki, koki…

Kobiety, które zdecydują się na pozostanie przy długości – luzem będą nosić fale stylizowane na lata 70-te i loki. Będą uplatać warkocze i wiązać włosy w kucyk – tuż nad karkiem. Na topie jest również nieidealny kok messy bun, noszony na czubku głowy, lub z tyłu, gdzie wygląda bardzo elegancko. Warto stawiać na efektowne niskie upięcia.

Włosy do ramion nosić będziemy w sposób zupełnie niewymuszony, z symetrycznym przedziałkiem lub zaczesane do tyłu w myśl nurtu wet look. Jeśli będą zadbane, odpowiednio pielęgnowane – nie potrzebne im będą żadne dodatkowe efekty.

Koloryzacje!

Wśród wszystkich odcieni blondów – najbardziej będzie inspirować dirty blonde. Naturalny, z wyraźnie odznaczającym się odrostem. Nie zapominamy jednak o truskawce i odcieniu żółtym, wręcz “margarynowym”. Wracamy też do rudości we wszystkich odmianach (od marchewki po miedź), świetnie korespondujących z jesiennym krajobrazem. Ale nie tylko naturalne kolory są w trendach! Również te w wersji fluo, których inspiracje możecie znaleźć np. w kolekcji Ultra. Wśród posiadaczek ciemnych włosów przodować będzie gorzka czekolada i cold brew hair.

modne fryzury dla kobiet

Koloryzacja Ultra Sens.us – “margarynowy” blond.