Nowość! MC2 Color System! Rewolucja w koloryzacji!

MC2 Color System to kolejny innowacyjny produkt linii koloryzującej MC2 marki SENS.US. Dzięki wyjątkowemu połączeniu skoncentrowanych czynników aktywnych (Active Revitalizng Complex), odbudowanie struktury włosa jest teraz zintegrowane z zabiegiem farbowania.

Teraz dwie usługi fryzjerskie można połączyć w jedną, a przy tym uzyskać spektakularny efekt koloryzacji, połączony z maksymalnym działaniem kosmetycznym! Jest to szczególnie ważne w przypadku włosów wrażliwych i zniszczonych! Dzięki temu włosy są pełne blasku i nasyconego koloru, a także odżywione, nawilżone, miękkie i silne! Ponadto MC2 Color System gwarantuje doskonałe krycie włosów, przy pełnej ochronie skóry!

MC2 Color System – rewolucja w koloryzacji!

MC2 Color System od SENS.US. Rewolucja w koloryzacji!

Formuła MC2 Hair Color ewoluuje, oferując korzyści znane z profesjonalnych produktów do koloryzacji trwale utleniającej, ale od teraz nie tylko bez zastosowania amoniaku, fenylenodiaminy, parabenów i silikonów, lecz także bez dodatku rezorcyny, co stanowi kolejny krok ku zwiększeniu delikatności zabiegu i bezpieczeństwa w zakresie ewentualnych uczuleń. Wywodzące się z Amazonii jagody Acai i komosa ryżowa Ecocert, skutecznie chronią, regenerują i zapewniają doskonałe krycie i trwałość koloru. Kremowo – żelowa konsystencja farby, opracowana do użytku profesjonalnego – gwarantuje łatwe nakładanie.

Z nowym MC2 Color System można wykonywać zabiegi koloryzacji trwałej lub pół-trwałej, a także rozświetlające kąpiele. Dzięki bogatej palecie kolorów, rewolucyjnemu systemowi regenerującemu i wielowymiarowemu efektowi pełnego połysku – nowy MC2 jest wyjątkowy!

Kliknij TUTAJ i skontaktuj się z Opiekunem Marki SENS.US jeśli interesuje Cię ten produkt!