Nowość! Vita Toscana Essential Oils – zdrowie z natury!

Sztuka, kultura, środowisko. Przestrzeń i kolory. Toskania. Źródło natchnienia dla artystów i poetów, księga stylu cieszącego się największą popularnością i największym pożądaniem na świecie. Ponadczasowa pasja i obłędne zapachy aromatycznych ziół. Teraz także w twoich zdrowych i pięknych włosach!

Wyjątkowa linia, która powstała z myślą o skutecznym wsparciu i pielęgnacji włosów z najbardziej powszechnymi uciążliwościami. Łupież, nadmierne wytwarzanie sebum, wypadanie włosów czy ich osłabienie oraz z problemami skórnymi głowy to tylko niektóre z nich. Inspiracją dla powstania tej niezwykłej kolekcji produktów i źródłem aktywnej energii są niezwykłe właściwości odżywcze, nawilżające, podnoszące elastyczność i hamujące procesy starzenia, drzemiące w aktywnych składnikach pozyskiwanych z irysa florenckiego, słynącego z właściwości regeneracyjnych, a także z szałwii lekarskiej.

Vita Toscana – programy interwencyjne

Vita Toscana Essential Oils

Aby przyczynić się do ograniczenia wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, wspierając się naukowym przygotowaniem, opracowano aż 6 specjalnych programów interwencyjnych. Odpowiednio dobranie – skutecznie wspomogą kompleksowe działania na rzecz zapewnienia zdrowia skóry głowy i włosów.

A to wszystko na bazie składników odwołujących się do rytmu natury, od zawsze współistniejącego z rytmem zdrowia i urody. Dla stworzenia linii Vita Toscana Essential Oils skorzystano z kosmetycznych odwołań do glinki, wyciągów z roślin, a także olejków eterycznych, wywodzących się z magicznej Toskanii, a stosowanych w sposób nawiązujący do medycyny ajurwedyjskiej.

Formułę produktów tej innowacyjnej, naturalnej kolekcji wolnej od parabenów, wzbogacono wspomnianym już wyciągiem z irysa florenckiego i ekstraktem z szałwii lekarskiej. Ich zdrowotne działanie doceniane jest od pokoleń.

Kliknij TUTAJ i skontaktuj się z Opiekunem Marki SENS.US jeśli interesuje Cię ten produkt!