SENS.US to marka powstała z pasji do natury, piękna, urody oraz sztuki fryzjerskiej. Za sprawą naszych unikatowych produktów kosmetycznych chcemy wspierać każdego, dla kogo największe znaczenie ma olśniewający efekt. Nasze produkty są zrobione na bazie wody i aktywnych składników przyjaznych środowisku. Wszystkie kosmetyki cechuje bogactwo składników zaczerpniętych bezpośrednio z natury. Roślinna keratyna, która stanowi podstawę wszystkich kosmetyków, w naturalny sposób przyczynia się do przywracania włosom witalności i elastyczności. Nieustannie pracujemy nad tym, aby produkcja była zgodna z naszymi zasadami etycznymi i trwałością środowiska naturalnego. Nasza oferta to szereg produktów do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i pasji włoskich twórców nasze kosmetyki spełniają oczekiwania najbardziej wymagających wizjonerów sztuki fryzjerskiej. Produkty marki SENS.US można znaleźć w najlepszych salonach fryzjerskich. Zaufali nam eksperci z ponad 40 państw świata.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem włoskich kosmetyków fryzjerskich na polskim rynku. Naszą misją jest dzielenie się pasją, kreatywnością i przyjemnością tworzenia z profesjonalistami. Innowacyjność oraz doskonałość w zapewnieniu idealnej odpowiedzi na każdą potrzebę skóry głowy czy włosów – to nasz cel.

Wyjątkowość marki SENS.US tworzą nie tylko niezawodne, profesjonalne i bezpieczne produkty, ale przede wszystkim wspaniali ludzie korzystający z nich w codziennej pracy. Wspólnie tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych Klientów o pięknych i zdrowych włosach.

PROFESJONALNA LINIA PRODUKTÓW

stworzona we Włoszech z myślą o naturze oraz miłości do sztuki fryzjerskiej

SZEROKI WYBÓR PRODUKTÓW

do koloryzacji, pielęgnacji, stylizacji włosów, dedykowanych ekspertom, dla których efekt ma znaczenie.

OBECNE W WYJĄTKOWYCH SALONACH

fryzjerskich w ponad 40 krajach na całym świecie, również w Polsce.