Odkrywaj świat z SENS.US!

Odkrywaj świat z SENS.US!

Doskonal swoje umiejętności, poznaj kierunek do osiągnięcia sukcesu, zdobądź niezbędną wiedzę przydatną w prowadzeniu salonu fryzjerskiego. Zapraszamy na „Egipt Inspire Tour 2015” – ekskluzywne szkolenie biznesowe w najpiękniejszym miejscu nad Morzem Czerwonym.

Egipt Inspire Tour stanowi doskonałą okazję do integracji ze środowiskiem fryzjerskim, wymiany poglądów, opinii, dyskusji, zaczerpnięcia inspiracji i zdobycia biznesowej wiedzy. Egipt Inspire Tour umożliwia kontakt ze stylistami oraz ekspertami w dziedzinie fryzjerstwa i rozwoju biznesu. Spotkanie daje impuls do nowych poszukiwań, zachęca do doskonalenia swoich umiejętności i wskazuje kierunek do osiągnięcia sukcesu. To również doskonała okazja do spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc nad Morzem Czerwonym. Obecnie Egipt jest krajem wielkich odkryć i przygód. Oferujemy niezapomniany pobyt All Inclusive w ekskluzywnym, 5-gwiazdkowym hotelu w Hurghadzie.

Egipt Inspire Tour to doskonała okazja do zdobywania wiedzy biznesowej oraz odpoczynku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Co możesz zyskać?

1. 7 dni w cudownym Egipcie (wylot z Poznania, druga połowa października)

2. Atrakcyjne szkolenie biznesowe

3. Pobyt All Inclusive w ekskluzywnym, 5-gwiazdkowym hotelu w Hurghadzie. 20 basenów, 3 nowoczesne aquaparki, rozbudowane zaplecze sportowe, bezpośredni dostęp do prywatnej piaszczystej plaży, wspaniała atmosfera, wyśmienite jedzenie, doskonała obsługa i komfortowe warunki pobytu – sprawią, że pobyt nad Morzem Czerwonym staną się niezapomnianym przeżyciem, które czym prędzej będziecie chcieli powtórzyć.

4. Zwiedzanie Hurghady – to największe centrum turystyczne na wybrzeżu Morza Czerwonego. Piękne plaże, doskonałe warunki do nurkowania, kryształowo czyste, mieniące się wszelkimi odcieniami turkusu, błękitu i zieleni Morze Czerwone, to wszystko znajdziemy w Hurghadzie.

Jakie są warunki wyjazdu?

O szczegóły zapytaj wybranego Opiekuna Marki: Kontakt

Pamiętaj liczba miejsc ograniczona!