Po raz pierwszy w Polsce - Luigi Martini na Look

Po raz pierwszy w Polsce – Luigi Martini na Look

Bez wątpienia to będzie najważniejsze wydarzenie w świecie fryzjerskim – Forum Fryzjerstwa Look 2015, które odbędzie się 18-19 kwietnia 2015 r. A także show długo oczekiwanego, włoskiego stylisty fryzur oraz dyrektora artystycznego marki SENS.US – Luigi Martini, który zaprezentuje podczas targów swoją najnowszą kolekcję.

Pełne ekspresji pokazy gwiazd fryzjerstwa z kraju i zagranicy, żywiołowe stylizacje nowoczesnych fryzur oraz emocjonująca rywalizacja najlepszych mistrzów nożyczek i grzebienia – to wszystko czeka uczestników największych w Polsce profesjonalnych targów fryzjerskich i kosmetycznych LOOK, które odbędą się w Poznaniu w weekend 18-19 kwietnia 2015. Tegoroczna edycja z pewnością zaskoczy zwiedzających swoją atrakcyjną ofertą.

Po raz pierwszy na targach LOOK wystąpią tak znane i wybitne gwiazdy. SENS.US zagości na Scenie Głównej w Alei Lipowej w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 11:00 i zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję. To właśnie Luigi Martini, dyrektor artystyczny marki SENS.US przedstawi kolekcję wiosna/lato 2015 o nazwie „Wonderland”, w tym nowatorskie techniki cięć i koloryzacji włosów. Nowa kolekcja jest podróżą do świata cudów w poszukiwaniu kobiet o wielu twarzach. Podczas show Luigi Martini odkryje przed nami różne oblicza kobiecego piękna. Zaprezentuje najważniejsze światowe trendy oraz zaawansowane techniki w koloryzacji czy stylizacji włosów.

4 różne oblicza kobiecego piękna, czyli nowa kolekcja Wonderland od marki SENS.US

4 różne oblicza kobiecego piękna, czyli nowa kolekcja Wonderland od marki SENS.US

4 różne oblicza kobiecego piękna, czyli nowa kolekcja Wonderland od marki SENS.US

Luigi Martini to międzynarodowy stylista i dyrektor artystyczny marki SENS.US. Kreator fryzur, nieustannie poszukujący nowych pomysłów, otwarty na wszystko, co niebanalne i ciekawe. Posiada siedemnaście lat doświadczenia w branży beauty. Pracował jako międzynarodowy stylista i instruktor dla wielu znaczących firm. To właśnie u niego szkoliły się obecne gwiazdy polskiej branży fryzjerskiej. Właściciel kilku salonów fryzjerskich we Włoszech, które odnoszą znaczące sukcesy. Jest cenionym ekspertem w branży. Uczestnik prestiżowych, znanych na całym świecie pokazów fryzjerskich oraz imprez edukacyjnych.

luigi martini

Show z jego udziałem będzie niesamowitym widowiskiem, zaskoczeniem oraz okazją do spotkania ze światowymi trendami we fryzjerstwie.

Ponadto, podczas targów SENS.US Polska zaprezentuje swoje nowe, innowacyjne i kreatywne stoisko firmowe, na którym będzie można spotkać się, porozmawiać z naszymi ekspertami oraz opiekunami marki. Z przyjemnością podzielimy się z wami swoją wiedzą i praktycznymi informacjami na temat produktów. Oczywiście spotkanie takie to również okazja do wymiany doświadczenia, wzajemnej inspiracji, ale też branżowej integracji. Co więcej, to właśnie podczas targów zaprezentujemy naszą nową linię poręcznych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Spotkajmy się na Forum Fryzjerstwa Look 2015 – stoisko SENS.US pawilon: 7, nr stoiska: 17. Zapraszamy, to doskonała okazja do poznania świata SENS.US bliżej.