Profesjonalne rozjaśniacze do włosów INBLONDE!

Mają postać proszków, kremów, pudrów, płynów, olejków, past.

Profesjonalne narzędzia do pracy to atrybuty w dłoniach fryzjera, które pozwalają na użycie ich w zależności od indywidualnych potrzeb klientów. Wśród nich wyróżnić można profesjonalne rozjaśniacze do włosów z linii INBLONDE, która w nowoczesny i optymalny sposób łączy właściwości nawilżające i odżywcze, nadając włosom spektakularny połysk, uzyskiwany dzięki zawartości wyciągu z pereł…

Profesjonalne rozjaśniacze do włosów INBLONDE

INBLONDE Lightening Oil – kosmetyczny, wielofunkcyjny olejek do rozjaśniania to absolutny hit marki Sens.us. Wzbogacony wyciągiem z pereł, subtelnie rozjaśnia włosy do 3 tonów i można stosować go na włosach naturalnych lub farbowanych. Efekt? Subtelne i stopniowe rozjaśnienie przypominające działanie słońca, ożywienie naturalnych pasemek i złagodzenie efektu odrostów, podkreślenie połysku koloru – jeśli włosy są farbowane.

DECO DUSTPLUS+ Sens.us INBLONDE to rewolucyjny produkt wśród proszków do rozjaśniania. Rozjaśnia maksymalnie o 7 tonów, ale nie oddziałuje negatywnie na włókno włosów. Jeden produkt, jedna faza nakładania, łatwe i bezpieczne stosowanie. Proszek pozwala uzyskać rozjaśnienie, gwarantując jednocześnie maksymalną ochronę włosów. Dzięki cennemu kompleksowi Polyamino Sugar Condensate, o silnym działaniu odżywczym, nawilżającym i ochronnym, DECO DUSTPLUS+ rozjaśnia i pielęgnuje włosy, pozostawiając na koniec zabiegu dokładnie zamknięte łuski. Innowacyjna i skuteczna formuła, genialny produkt do stosowania w salonach!

INBLONDE DECO CREAMPLUS+ Krem rozjaśniający do włosów Sens.us Polska

DECO CREAMPLUS+ to rewolucja wśród dostępnych kremów rozjaśniających. Krem, dzięki nowej kosmetycznej teksturze w kolorze niebieskim, niezwykle skutecznie neutralizuje żółte odcienie i pozwala na stopniowe uzyskanie rozjaśnienia nawet o 7 tonów, gwarantując jednocześnie pełną ochronę włókna włosów! To wyjątkowy produkt zapewniający pozytywne odczucia. Mieszanie i nakładanie jest łatwe, praktyczne i bezpieczne. Cenny kompleks przywracający witalność, wzbogacający innowacyjną formułę, oraz masło shea sprawiają, że DECO CREAMPLUS+ rozjaśnia i pielęgnuje włosy, nawilżając je, wzmacniając i chroniąc. Kremowa konsystencja gwarantuje doskonałe przyleganie do włosa i daje maksymalną skuteczność we wszystkich technikach rozjaśniania, których efektem, w salonie, są wszystkie typy blondu. Ten innowacyjny produkt zapewnia jednolity i błyszczący rezultat.