ALISA - innowacyjny zabieg wygładzania włosów, wzbogacony diamentowym pyłem

W połowie kwietnia do naszych magazynów, trafiła długo wyczekiwana Alisa. Jest to nowa linia produktów wygładzających, wzbogacona diamentowym pyłem, który jest jednym z najcenniejszych surowców na świecie. Dzięki swojej strukturze intensyfikuje załamywanie światła, dając efekt wyjątkowego rozświetlenia i połysku. Dodatkowo formuła wzbogacona o polikwasy i witaminę C sprawia, że włosy stają się gładkie oraz chronione przed wilgocią. To niezwykłe połączenie sprawia, że nawet najbardziej nieposkromiona fryzura staje się ujarzmiona i pełna blasku na długie tygodnie. Od teraz zabiegi z serii Alisa dostępne są także w wybranych salonach fryzjerskich w Polsce.

Alisa to linia produktów przeznaczona wyłącznie do użytku profesjonalnego, w najlepszych salonach fryzjerskich. Opracowana z myślą o potrzebach klientów, którzy na co dzień zmagają się z problemem zmierzwionych, matowych oraz puszących się włosów.

Jeden zestaw - 5 wyjątkowych możliwości

System Alisa umożliwia przeprowadzenie 5 innowacyjnych zabiegów wygładzających:

 1. Zapobieganie puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Ochrona przed wilgocią – pozwala on w prosty sposób  pozbyć się niepożądanego efektu zmierzwienia włosów gładkich, falujących lub kręconych, nawet do 70 dni. Nie zmienia, ani nie obciąża naturalnych linii włosów, pozwalając na utrzymanie efektu ułożenia na dłużej. 
 2. Zdyscyplinowanie oraz zmniejszenie objętość włosów – usługa skierowana do osób, które pragną zachować naturalny skręt włosów, delikatnie je dyscyplinując i ułatwiając ich kontrolowanie do 70 dni. Idealna dla tych, którzy kochają możliwość szybkiej zmiany stylizacji z gładkiej na falującą. 
 3. Naturalna gładkość – zabieg przygotowany z myślą o tych, którzy chcą mieć gładkie włosy, przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnej lekkości. Efekt utrzymuje się ponad 90 dni.
 4. Perfekcyjna gładkość – skierowana do osób kochających idealnie gładkie i dokładnie zdefiniowane włosy. Efekt prostownicy, po wysuszeniu włosów suszarką. Rezultat widoczny przez ponad 90 dni.
 5. Diamentowy blask – dodatkowo, za pomocą zestawu Alisa można wykonać usługę pozwalającą na uzyskanie miękkich i lśniących włosów do 14 dni.

W skład zestawu Alisa, wchodzi:

 • Pre Straightening Fluid 500 ml, 
 • Straightening Shampoo 500 ml, 
 • Super Straightening Fluid 500 ml, 
 • Restore Shampoo 500 ml, 
 • Restore Butter 500 ml,
 • Bidon/Shaker, 
 • Grzebień, specjalnie zaprojektowany aby umożliwić odpowiednie naciągnięcie wybranych pasm włosów w czasie prostowania. 

Przy wykonywaniu zabiegów wygładzających zaleca się użycie specjalnej, profesjonalnej prostownicy dostosowanej do systemu Alisa.

Accessori_KitAlisa

W celu przedłużenia efektu wygładzenia, klient powinien zaopatrzyć się w zestaw Home Kit, który został przygotowany do użytku domowego. W jego skład wchodzi Restore Shampoo oraz Restore Butter (zastosowanie produktów z linii innej niż seria Alisa, może powodować widoczne ograniczenie rezultatu uzyskanego podczas zabiegu).

Więcej informacji na temat systemu Alisa dostępne jest pod adresem bok@ilovesensus.pl lub u Opiekunów marki SENS.US Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *

Dodaj komentarz