Dekoloryzacja

Dekoloryzacja na miarę XXI wieku

Błyszczący, równy blond bez przebarwień i niechcianych odcieni to marzenie niejednej Klientki i ból głowy wielu fryzjerów, którzy na co dzień dążą do stworzenia idealnej koloryzacji, która trafi nawet w najbardziej wymagające gusta. Tylko co zrobić, aby efekt końcowy metamorfozy był zgodny z tym co zaplanowaliśmy?

Po pierwsze zacznijmy od dobrze przeprowadzonego wywiadu z Klientem. Upewnijmy się jakie zabiegi były dotychczas wykonywane na włosach, w jaki sposób są pielęgnowane, a także samodzielnie sprawdźmy ich stan, aby mieć pewność, że możemy je rozjaśnić i o ile tonów. Drugim elementem, o którym powinniśmy pamiętać jest dobrze dobrana dekoloryzacja, która nie tylko rozjaśni włosy do odpowiedniego poziomu, ale także je wzmocni i odbuduje. I chociaż na pierwszy “rzut oka” zasady te wydają się proste i oczywiste, jak wiemy w praktyce bywa różnie. 

Na tą okoliczność marka Sens.Us przygotowała specjalną gamę produktów rozjaśniających z serii InBlond, dzięki którym w prosty i bezpieczny sposób osiągniesz zaplanowany rezultat.

Poznaj rodzinę produktów InBlond

Cream Black Deco

To czarny krem dekoloryzujący do prac precyzyjnych. Idealny do prostego i bezpiecznego wykonywania korekt na odrostach oraz do neutralizowania niewygodnych odcieni. Dzięki bogatej zawartości węgla roślinnego (węgiel aktywny) działa absorpcyjnie, co stanowi doskonały naturalny oczyszczacz. Natomiast za sprawą olejku z moreli włosy stają się̨ mniej niesforne, silniejsze, zdrowsze i przestają̨ się̨ rozdwajać́. Z kolei inulina ma właściwości odżywcze, nawilżające i kojące. Sprawia, że włosy stają się gładkie, łatwe do rozczesywania i nawilżone.

Deco Dust plus +

Prawdziwa rewolucja wśród proszków do rozjaśniania. Rozjaśnia maksymalnie o 7 tonów, bez negatywnego oddziaływania na włókno włosów, gwarantując ich jednoczesną ochronę. Dzięki cennemu kompleksowi Polyamino Sugar Condensate, o silnym działaniu odżywczym, nawilżającym i ochronnym, pozostawiając na koniec zabiegu dokładnie zamknięte łuski.

Deco Ultra Platinum 9

Dekoloryzator w proszku do intensywnego rozjaśniania włosów o 9 tonów. Zawiera węgiel aktywny o silnych właściwościach wybielających. Dzięki zawartości keratyny chroni włókno włosa podczas rozjaśniania.

Zero Deco 

Rozjaśnia włosy naturalne do 5 poziomów (7 pod źródłem ciepła) i do 3 poziomów włosy farbowane kosmetycznie. Keratyna roślinna, która stanowi podstawowy składnik rozjaśniacza wpływa na wzmocnienie włókna włosa i podnosi jego elastyczność́. Natomiast zawartość olejku babassu działa przeciwstarzeniowo i emoliencyjnie, wpływając na pielęgnację włosów suchych i osłabionych, dodatkowo je nawilżając i odżywiając.

Lightening Oil

Kosmetyczny, wielofunkcyjny olejek do rozjaśniania zapewnia lekkie rozjaśnienie włosów do 3 tonów. Skład został wzbogacony o wyciąg z pereł, który nadaje włosom dodatkowego blasku i rozświetlenia oraz zapobiega żółknięciu. Może być stosowany zarówno na naturalnych jak i farbowanych włosach.

Zastosowanie Lightening Oil daje efekt subtelnego i stopniowego rozjaśnienia. Idealny do naturalnych pasemek w kolorze beżowego blondu z efektem sun kissed. Olejek odżywia naturalne pasemka i łagodzi efekt odrostów. Stosowanie jest delikatne, szybkie i niezawodne.

Zero Orange Deco

Proszek dekoloryzujący, wzbogacony proteinami kukurydzy, orzechami macadamia oraz gumą guar. Jego specjalna formuła kosmetyczna pozwala na wykonywanie rozjaśniania szybko i bezpiecznie, nawet do 7 tonów, przy pełnej ochronie struktury włosa. Może być stosowany we wszystkich technikach rozjaśniania i dekoloryzacji. Doskonale sprawdza się w szybkich zabiegach w salonie, nakładany zarówno na włosy naturalne, jak i farbowane. Specjalny, nielotny skład pozwala na uzyskanie efektu bez napuszenia i bez usztywnienia włosów, a także neutralizuje pomarańczowe i żółte – niepożądane odcienie.

ZERO YELLOW DECO

Fioletowy proszek dekoloryzujący przeciwdziałający żółtym odcieniom, dedykowany do rozjaśniania włosów wrażliwych lub po zabiegach technicznych, z możliwością stosowania we wszystkich technikach dekoloryzacji ulubionych przez profesjonalistów. Gwarantuje większą ochronę włosów, bez uszczerbku dla blondu. Pozwala na wykonywanie rozjaśniania szybko i bezpiecznie, nawet do 7 tonów. Jest bogaty w składniki pochodzenia naturalnego takie jak: olejek z moreli, olejek arganowy oraz kaolin.

INBLOND - TABELA PRODUKTÓW