Direct Bang - 11 szalonych odcieni

Direct Bang to grupa bezpośrednich preparatów koloryzujących o bogatej gamie odcieni, pozwalającej na uzyskanie ciekawych, wręcz neonowych i niestandardowych koloryzacji. Formuła kremu pozwala zoptymalizować zużywaną ilość produktu, dzięki czemu uzyskuje się lepszą wydajność, minimalizując jednocześnie niepotrzebne straty.

Kompleks ARC

Direct Bang, oprócz szerokiego wachlarza dostępnych kolorów, posiada także mnóstwo związków pielęgnacyjnych w tym, m.in. uwodnioną quinoę oraz aminokwasy roślinne, które mają właściwości regeneracyjne, odbudowujące oraz polepszające strukturę włosa, w tym jego sprężystość. Dzięki temu staje się on odporny na różnego rodzaju czynniki mechaniczno-fizyczne.

KOMPLEKS ARC – Aktywny Kompleks Rewitalizujący – Mieszanka aminokwasów pochodzenia roślinnego, zdolna do naśladowania i odbudowywania keratynowej, naturalnej struktury włosa.

Jednak to nadal nie wszystko – zawarta w formule farby arginina, seryna i treonina, dodatkowo stymulują produkcję kolagenu i elastyny, odmładzając oraz poprawiając funkcjonowanie skóry głowy oraz włókna włosów.

Koloryzacja bezpośrednia

W przypadku produktów Direct Bang, mamy do czynienia z tzw. nowoczesną koloryzacją fizyczną (bezpośrednią). Oznacza to, że znajdziemy w nich drobne cząsteczki barwników i pigmentów, które przyciągane są przez korę włosa na zasadzie działania elektrostatycznego. Następnie zakotwiczają się w nim i w żaden sposób go nie niszczą, a wręcz przeciwnie – dzięki zawartemu kompleksowi ACR – dodatkowo go odbudowują, sprawiając, że staje się sprężysty i pełen blasku.

Direct Bang to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boją się odważnych i pełnych kolorów stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *

Dodaj komentarz