Direct FLUO

Fluorescencyjna koloryzacja włosów, czyli must have letniego looku!

Cztery intensywne, fluoryzujące kolory, bez niepożądanych przebarwień i odcieni. Koloryzacja, która odbudowuje i regeneruje włosy sprawiając, że jej efekt końcowy jest jeszcze bardziej oszałamiający oraz idealnie komponujący się z długimi, letnimi dniami. Direct Fluo to gama farb, dzięki którym nie tylko przeprowadzicie metamorfozę swoich Klientek, a także zaoferujecie im zupełnie coś nowego i szalonego. Direct Fluo to krem ​​do bezpośredniej koloryzacji włosów. Ekskluzywna formuła wzbogacona kompleksem ARC odbudowuje włókno włosa sprawiając, że kolor pozostaje na nim na dłużej!

Kompleks ARC
To bogactwo składników odżywczych w tym m.in. aminokwasy pszenicy, soi czy uwodnionej quinoa, które rekonstruują strukturę włosa oraz regenerują skórę głowy.

Cztery żywioły

Zielony, żółty, pomarańczowy oraz czerwony to cztery wyraziste i niezwykle fantazyjne kolory, wykazujące właściwości fluoryzujące. Oznacza to, że pod wpływem światła ultrafioletowego zaczynają świecić sprawiając, że fryzura zyskuje zupełnie nowe i spektakularne oblicze. Jednak to nie wszystko! 

Gama barw Direct Fluo to koloryzacja typu fizycznego, a więc nie zawierająca składników, których zadaniem jest otwarcie łuski włosowej. Jak w takim razie działa?

Drobne cząsteczki pigmentów i barwników bezpośrednich absorbowane są przez korę włosa na zasadzie przyciągania elektrostatycznego. Zakotwiczają się w nim i dzięki temu, w żaden sposób go nie niszczą, a wręcz przeciwnie w skutek dodatkowych związków pielęgnujących sprawiają, że staje się błyszczący i zdrowy.

Nie bez znaczenia jest także obecność seryny, treoniny i argininy, których zadaniem jest pobudzenie wzrostu włosa oraz stymulacja produkcji elastyny i kolagenu w skórze głowy. Przez to staje się ona bardziej elastyczna oraz posiada lepsze właściwości fizyko-mechaniczne. Sam włos natomiast staje się bardziej sprężysty, błyszczący i łatwiejszy w układaniu.

Należy pamiętać, że Direct Fluo nie jest preparatem trwałym. Dlatego warto polecić swoim Klientkom, aby w domu stosowały produkty do pielęgnacji mocno domykające łuskę włosa, które przedłużą intensywność koloru, np. szampon i odżywkę z serii Illumyna Nutri Color.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *

Dodaj komentarz