Profesjonalna koloryzacja w 10 minut? To możliwe! Dzięki specjalnie opracowanej formule zawierającej kompleks ARC, aminokwasy pochodzenia roślinnego, witaminy, a także wyciąg z bawełny – Mc2 Fast zapewnia idealne pokrycie siwych włosów, stabilne i intensywne odcienie oraz doskonałą trwałość. A wszystko to oszczędzając nawet 25 minut w czasie jednej usługi!

Mc2 Fast Color to gama 34 odcieni, które pozwalają na uzyskanie trwałego i intensywnego koloru w zaledwie 10 minut i to bez użycia amoniaku i substancji PPD. Dodatkowo dzięki zawartym, naturalnym składnikom – pielęgnują, wzmacniają, uelastyczniają i nawilżają strukturę włosa, sprawiając, że staje się on grubszy, mocniejszy i błyszczący.

34 odcienie, z których:

 •   9 –  daje naturalny i niewiarygodnie lśniący kolory.
 • 24 – nasycone, intensywne i pełne blasku odcienie.
 •   1 – neutralny, służący do personalizowania zabiegów koloryzacji. W połączeniu z pozostałymi może złagodzić dowolny kolor, tworząc zupełnie  nowe i niepowtarzalne warianty.

Kolor i pielęgnacja w jednym!

Koloryzacja w kwadrans, to marzenie wielu Klientek, które pragną w szybki, bezpieczny i trwały sposób uzyskać perfekcyjny kolor oraz zdrowe i dobrze wyglądające włosy. Odpowiedzią na ich oczekiwania jest farba Mc2 Fast Color. Zawarta w niej etanoloamina pozwala otworzyć łuskę włosową, a następnie wniknąć substancjom aktywnym i barwiącym do kory włosa. Jej cechą charakterystyczną jest nie tylko, że ma postać cieczy, ale także fakt, że jej masa cząsteczkowa jest dużo większa niż ta zawarta w amoniaku, który jest gazem. Przez to związek ten pozostaje na włosach dłużej, działa zdecydowanie mocniej, ale bez efektu przykrego zapachu i podrażnień. Należy jednak pamiętać, że musi ona  zostać  bardzo dobrze spłukana, po upływie określonego czasu.

Etanoloamina, to nie jedyny wyjątkowy składnik zawarty w farbach Mc2 Fast Color. Aminokwasy sojowe, pszeniczne, uwodniona quina, a także czynnik aktywny pozyskiwany z bawełny rozwijają nie tylko silne działanie anti-pollution, ale również podnoszą elastyczność i wzmacniają strukturę keratynową włosów. Natomiast ich właściwości nawilżające sprawiają, że po zakończeniu zabiegu skóra jest ekstremalnie odprężona, a włosy są lśniące i jedwabiste w dotyku.

Warto również wspomnieć, że MC2 Color Fast, w zależności od użytych proporcji Cream Activator, pozwala na uzyskanie trzech różnorodnych efektów koloryzacji:

   • 1:1 – Intensywnej i głębokiej
   • 1:1,5 – Delikatnej i lśniącej
   • 1: 2  – Tonującej długości i końce włosów