SHAKE UP - koloryzacja stworzona z myślą o mężczyznach

 

Coraz więcej mężczyzn wybierając się do fryzjera lub barbera oprócz standardowej usługi strzyżenia decyduje się  także na pokrycie włosów oraz brody tak zwanymi coverami. Z tą myślą marka Sens.Us stworzyła specjalną linię produktów z serii SHAKE UP. Zawarta w nich formuła pozwala uzyskać efektu kamuflażu na białych i siwych włosach, który można modulować w oparciu o odpowiedni czas trzymania go na włosach (od 0’ do 20’).

SPECJALISTA RADZI

Czas trzymania produktu na włosach najlepiej określić w oparciu o efekt kontroli w trakcie usługi.

COVER UP
Pierwszym produktem wchodzącym w skład zestawu SHAKE UP jest COVER UP. Pozwala on na uzyskanie doskonałego pokrycia białych włosów, nie obejmując jednocześnie ciemnych. Dzięki niemu uzyskamy bardzo naturalny efekt, utrzymujący się na włosach od 2 do 4 tygodnie bez odrostów lub niekorzystnych zawirowań kolorystycznych.
SILVER UP
Drugim produktem jest SILVER UP, którego zadaniem jest redukcja żółtego odcienia na włosach o wysokim procencie siwizny oraz nadanie im połysku. Podobnie jak Cover UP, uzyskany efekt jest  naturalny i  utrzymuje się na włosach od miesiąca. Obydwa preparaty mogą być stosowane zarówno do włosów jak i brody.

SIŁA PŁYNĄCA Z NATURY

Cover Up oraz Silver Up dzięki zawartości naturalnych, certyfikowanych i innowacyjnych składników, nie tylko kamuflują siwe włosy, ale także wzmacniają ich wewnętrzną strukturę. Zawarty w nich kompleks ACR odmładza i odbudowuje włókno włosa, natomiast tauryna przeciwdziała starzeniu się oraz zwalcza wolne rodniki.

Właściwości te w połączeniu z intensywnym działaniem energizującym, nadają włosom witalności, siły i blasku.

JAK STOSOWAĆ PRODUKTY Z LINII SHAKE UP:

  • Na początku przeprowadź dokładną analizę na nieumytych włosach. To na jej podstawie dobierzesz odpowiedni produkt. 
  • W specjalnym aplikatorze przygotuj 30 g COVER UP/ SILVER UP + 30 g OXI UP. 
  • Dokładnie potrząśnij zawartością i szybko nałóż mieszankę na całą głowę lub wybrane pasma włosów/ brody. Dalej postępuj tak jak w przypadku szamponu. 
  • Rozczesz i pozostaw produkt do działania przez czas dostosowany do zamierzonego efektu. 
  • Po upływie określonego czasu spłucz go dokładnie oraz użyj ILLUMYNA MAN ANTIAGE SHAMPOO
  • W czasie przygotowywania, nakładania, rozprowadzania oraz spłukiwania produktu zawsze stosuj rękawice ochronne.

WAŻNE

Produkty zawarte w zestawie SHAKE UP nie zawierają amoniaku oraz PPD, natomiast tauryna  pozyskiwana jest syntetycznie i  nie wykorzystuje jakichkolwiek materiałów pochodzenia zwierzęcego.

W skład zestawu SHAKE UP wchodzi: 4 x Cover Up 60 ml oraz 4 x Silver Up 60 ml. Do przeprowadzenia koloryzacji niezbędne jest użycie płynnego aktywatora OXI UP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *

Dodaj komentarz