Illumyna Re_New

Rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny w Twoim salonie

Wyjątkowa, nowa linia pielęgnacyjna Illumyna Reconstruction to innowacyjny, luksusowy program pielęgnacyjny dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego typu włosów. Dzięki naturalnym, aktywnym składnikom opracowanym w laboratorium badawczym marki SENS.US Illumyna Reconstruction oferuje nieporównywalne efekty i wyjątkową precyzję.

Każdego dnia nasze włosy narażone są na działanie wielu agresywnych czynników, które osłabiają ich wewnętrzną oraz zewnętrzną strukturę, przez co stają się matowe, kruche i łamliwe. Aby temu przeciwdziałać laboratorium badawcze marki SENS.US opracowało nowy program pielęgnacyjny do ODBUDOWY i NATYCHMIASTOWEGO LIFTINGU włosów – Illumyna RE_NEW. Te dwa rodzaje zabiegów podzielone są na 4 etapy, które znakomicie się uzupełniają.

Dzięki swoim cennym, aktywnym składnikom takim jak keratyna pochodzenia roślinnego, kolagen i kwas hialuronowy ILLUMYNA RE_NEW oddziałuje na różne poziomy włókna włosowego, dlatego skutecznie przywraca każdemu rodzajowi włosów ich witalność, blask i elastyczność.

Program pielęgnacyjny Illumyna Reconstruction zapewnia widoczny efekt przemiany włosów, dodatkowo luksusowa konsystencja oraz przyjemność stosowania sprawia, że Illumyna Reconstruction to wyjątkowe doznanie.

Illumyna Reconstruction to produkty, o których kobieta nie wie, że są jej niezbędne, do momentu, kiedy nie użyje ich po raz pierwszy.

Skład ILLUMYNA RE_NEW:

Keratyna pochodzenia roślinnego: jest głównym białkiem w strukturze włosów pozwalającym na odbudowywanie ich uszkodzonych części, a także pomagającym przywrócić włosy do ich pierwotnej struktury oraz objętości. Cząsteczki białek keratynowych odgrywają bardzo ważną rolę w odbudowie struktury włosa – ułatwiają tworzenie podstawowej struktury wewnętrznej.

Kwas hialuronowy: posiada silne właściwości wypełniające, nawilżające i wzbogacające strukturę włosów. Dzięki czemu skutecznie nawilża i wygładza włosy.

Kolagen: jest ważnym składnikiem używanym w trakcie zabiegów kosmetycznych. To  białko, które poprawia strukturę uszkodzonych włosów oraz wzmacniając je. Zapewnia ochronę mechaniczną, przywraca elastyczność, napięcie i nawilżenie.