Różowe włosy – zainspiruj się #pink trendem!

Róż nie jest już infantylny i można go nazwać niekwestionowanym królem sezonu.

Sezonu, który właściwie wcale się nie kończy! Moda na różowe włosy trwa w najlepsze! I choć energia tego koloru przypisana jest ciepłym porom roku, to jednak tegoroczna jesień wcale różu nie zdetronizowała. Wręcz przeciwnie!

Guma balonowa, #powderpower, millenial pink…

Paleta barw koloru różowego jest tak szeroka, że wbrew stereotypom – każdy znajdzie idealny odcień dla siebie, podkreślający i chłodny i ciepły typ urody! Jednocześnie, różowe włosy mogą być zarówno odważne i pełne przekory, jak i subtelne, delikatne w swym wyrazie.

Przykładem tego może być kultowy już – świeży i świetlisty kolor “strawberry” dostępny w palecie tonerów Sens.us InBlonde, albo “rose gold”, który mieni się w jesiennym słońcu metalicznymi, złocistymi refleksami, nadającymi stylizacji głębi. Różowe złoto świetnie pasuje do blondynek, ale nadaje się również dla osób z ciemniejszymi włosami.

Feerię barw w chłodniejszych i cieplejszych odcieniach różu można osiągnąć dzięki naturalnej linii Vita Toscana Organic Pigments, gdzie dla uzyskania oczekiwanego efektu wystarczy koloryzująca włosy kąpiel. Dowolne połączenie odcieni daje potencjał do uzyskania nieograniczonej liczny tonacji w nurcie “pink”! Posiadaczki ciemniejszych włosów z pewnością zachwycone będą trendem o nazwie “rose brown”. Brąz wpadający w róż rozświetla fryzurę subtelnymi refleksami, odbijającymi światło. Taki mix czyni ją lekko awangardową, apetyczną niczym połączenie truskawki i czekolady.

Różowe włosy – zainspiruj się:

różowe włosy

Różowe włosy w magnetyzującej kolekcji ULTRA Sens.us

sensus różowe pasemka

ULTRA Sens.us

różowe włosy

różowe włosy