Ruszyły zapisy na Toskania Inspire Tour 2015

Ruszyły zapisy na Toskania Inspire Tour 2015

Dla tych, którzy szukają najnowszych trendów w świecie fryzjerstwa, dla tych którzy pragną się rozwijać i mieć pewność, że używają produktów naturalnych, bezpiecznych i najwyższej jakości – wyłączny dystrybutor, włoskiej marki SENS.US w Polsce dedykuje szkolenia Toskania Inspire Tour.

Toskania Inspire Tour to niecodzienne szkolenia dla stylistów, które są połączeniem kreatywnych warsztatów z najlepszymi instruktorami. To splot inspiracji z różnych zakątków świata, wyzwanie, możliwość tworzenia piękna własnymi rękami i doskonalenia własnego warsztatu pracy. To również okazja do spędzenia czasu w jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie. Proszę sobie wyobrazić słoneczne wzgórza Toskanii, leniwe popołudnia ze szklaneczką wina, cykady wśród strzelistych cyprysów, wypoczynek, a dodatkowo prestiżowe szkolenia – czy może być lepiej?

Co czeka nas podczas Toskania Inspire Tour 2015?

W tegorocznym programie nie zabraknie kreatywnych szkoleń. Uczestnicy Toskania Inspire Tour 2015 będą uczestniczyć w dwudniowych profesjonalnych szkoleniach z najnowszej kolekcji SENS.US. Szkolenie poprowadzi międzynarodowy stylista oraz dyrektor artystyczny marki SENS.US – Luigi Martini. To jedyna taka okazja, aby spotkać się z tak cenionym, wykwalifikowanym specjalistą, zdobyć doświadczenie, udoskonalić swój warsztat oraz poznać nowatorskie rozwiązania, najnowsze trendy w koloryzacji, strzyżeniach i stylizacji.

Luigi Martini

Toskania Inspire Tour angażuje międzynarodową społeczność fryzjerską i jest z powodzeniem realizowana od kilku lat. Wyjazd stanowi doskonałą okazję do integracji ze środowiskiem fryzjerskim, wymiany poglądów, opinii, dyskusji i zdobycia bezcennej wiedzy.

Celem firmy SENS.US poprzez tego typu szkolenia jest podnoszenie poziomu i kwalifikacji branży fryzjerskiej oraz wdrażanie wszelkich innowacji pojawiających się na światowych rynkach. Toskania Inspire Tour to również świetna zabawa, niezapomniane chwile i możliwość odkrywania tamtejszej kultury.

W czasie szkoleń ich uczestnicy będą korzystać z produktów SENS.US, w tym z nowej linii TAB>U Color do bezpośredniej koloryzacji włosów. Bez wątpienia będzie to inspirujący czas dla ludzi z branży. W programie nie zabraknie również niespodzianek. Jedną z nich będzie zwiedzanie jednego z cudów świata – Wenecji oraz pięknego jeziora Garda.

Toskania Inspire Tour to okazja do poznania niesamowitych osobowości, szansa na wymianę doświadczenia, a także możliwość odkrycia najnowszych trendów. Dlatego warto już dziś zaplanować sobie czas, by w tym roku poczuć ten niezwykły klimat i odkryć urokliwy świat marki SENS.US.

Więcej informacji na temat szkolenia Toskania Inspire Tour 2015 uzyskają państwo od Opiekunów Marki SENS.US lub przeczytają w ofercie.