SENS.US na Fashion Meeting Wrocław

SENS.US na Fashion Meeting Wrocław

Kreacje polskich i zagranicznych projektantów, gorące trendy sezonu i my wśród najlepszych marek. Poznajmy się bliżej. Odwiedź nasze wyczesane stanowisko!

Już 7-8 czerwca na niesamowitym Stadionie we Wrocławiu (Al. Śląska 1) odbędzie się 4 edycja Wrocław Fashion Meeting. To największe na Dolnym Śląsku targi mody, które tradycyjnie będą połączone z pokazami najnowszych kolekcji. Kolejny raz odbędą się w eleganckim i nowoczesnym wnętrzu Stadionu Wrocław.

Postanowiliśmy uczestniczy w tym wydarzeniu, ponieważ moda i trendy nie są nam obojętnie. A nasza linia profesjonalnych produktów do stylizacji włosów TAB>U – idealnie wpisuje się w klimat fashion.

Na naszym stanowisku, które usytuowane będzie na „Strefie Piękna” spotkacie ekspertów od stylizacji i pielęgnacji włosów oraz będziecie mieli możliwość poznać dokładnie markę SENS.US i linię TAB>U.

Porozmawiajmy o włosach

W sobotę, 7 czerwca zapraszamy na bezpłatną, indywidualną analizę włosów. Eksperci SENS.US podpowiedzą, jak dbać i pielęgnować włosy oraz dobiorą wszystkim chętnym odpowiednie i profesjonalne kosmetyki.

Połącz swoją pasję z SENS.US

W niedzielę, 8 czerwca zapraszamy blogerów, którzy biorą udział w konkursie „Stylowy Wrocław” na bezpłatną stylizację włosów, przed półfinałem konkursu. Zgłoszenia można nadsyłać do czwartku, 5 czerwca na adres e-mail: marketing@ilovesensus.pl.

Pozostali uczestnicy targów będą mogli również tego dnia spotkać się z naszymi ekspertami.

Zapraszamy do najbardziej wyczesanego stanowiska! Czeka na Was mnóstwo atrakcji, pozytywnej energii, świetna zabawa i wyjątkowe produkty.

Więcej o targach: www.wroclawfashionmeeting.pl

Przełamy TAB>U!