IV Mistrzostwa Polski Biznesu, Artystów i Sportu

SENS.US na IV Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu w Snookerze

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu. Marka SENS.US pełniła ważną rolę w tym prestiżowym wydarzeniu.

Snooker to sport dżentelmenów. Nic dziwnego, że już czwarta edycja imprezy organizowanej przez Marcina Nitschke, ambasadora marki SENS.US, wzbudziła takie zainteresowanie. W malowniczych okolicznościach Heron Live Hotel w Gródku nad Dunajcem spotkali się przedstawiciele świata biznesu, sportu i artyści. W rywalizacji brali udział między innymi znani aktorzy jak Grażyna Wolszczak, Sylwia Gliwa, Leszek Lichota czy Bartosz Topa. Transmisja z pojedynków tego doborowego towarzystwa odbyła się na antenie TVP Sport. W czasie trwania Mistrzostw miało miejsce również łączenie w programie Dzień Dobry TVN.

Finałem całej imprezy był Turniej Pokazowy Snookera Hot Shots Masters. Widzowie mieli okazję zobaczyć pojedynki toczone między innymi przez światowej sławy snookerzystów. Byli to Irlandczyk Ken Doherty (mistrz świata z 1997 roku) oraz Anglik Jimmy White (sześciokrotny wicemistrz świata).

IV Mistrzostwach Polski Biznesu, Artystów i Sportu z SENS.US Polska

Organizator Mistrzostw, znany snookerzysta Marcin Nitschke, to od lat ambasador marki SENS.US. Z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się więc w realizację jego ambitnej wizji i byliśmy sponsorem wydarzenia. Dzięki temu znamienici goście Mistrzostw otrzymali ekskluzywne produkty sygnowane marką SENS.US.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z IV Mistrzostw Polski Biznesu, Artystów i Sportu. Mamy nadzieję, że za rok również się spotkamy.