Sens.Us przedstawia The White Collection

Luigi Martini, dyrektor artystyczny Sens.us i zespół kreatywny Sens.us w poszukiwaniu inspiracji do nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 postanowili powrócić do bieli.

Kolekcja White przedstawia ekscytację prostotą, naturalnością miłości i pewnością siebie.

Kolekcja prezentuje zestawienie strojów i trendów, łączących ze sobą lata 80-te, 90-te i 2000, które stanowią niekwestionowaną, modową inspirację dla zespołu kierowanego przez Luigiego Martini.

Cięcia Kolekcji White czerpią inspirację z wczesnych lat 2000, okresu wielce twórczego we fryzjerstwie. Zwodniczo proste linie oddają to samo uczucie świeżości i wolności ekspresji, które królowało na początku nowego stulecia w świecie fryzjerstwa.

Krótkie cięcia pokazują i rozwijają wiele koncepcji stylizacji. Dominują długie grzywki na boku, często cięte asymetrycznie. Długie włosy nabierają objętości poprzez miękkie fale i nieregularne, wyglądające jak niechlujne, loki.

Cięcia dla mężczyzn przechodzą od asertywnego cieniowania rozpoczynającego się bardzo blisko skóry, z krótkimi grzywkami, do warstwowych i zredukowanych, wręcz kobiecych cięć.

Kolekcja White skupia się na takich kolorach jak miedź, absolutny must have tego sezonu, jak również odcieniach Pantone, począwszy od subtelnych i delikatnych, poprzez bardziej ziemiste, na jasnych i intensywnych kończąc. Blondy wciąż są ważnym trendem w tym sezonie, na czele z zimnymi odcieniami, od piaskowych do metalicznych. Wciąż królują koloryzacje trójwymiarowe nadające włosom blasku i objętości. Szalone kolory cały czas ewoluują, a eksperymenty z nimi wznoszone są na nowe poziomy koloryzacji. Pastelowe kombinacje żółtego, turkusowego i fioletu podkreślają seksowną, zmysłową kobiecą naturę.