Nowa linia produktów SENS.US Man

Najnowsza linia produktów marki SENS.US Man wyznacza nowe standardy pielęgnacji włosów i stanowi doskonałą alternatywę dla tych mężczyzn, którzy w dyskretny, naturalny sposób chcą podkreślić swój wygląd.

Siła, witalność i otwartość na świat – wartości istotne dla wielu mężczyzn, znalazły swoje odzwierciedlenie w serii innowacyjnych produktów do koloryzacji oraz codziennej stylizacji włosów. W ramach nowej linii kosmetyków znajdziemy między innymi Hair Color Gel oraz Color Activator Fluid, które po połączeniu tworzą delikatną piankę, gwarantującą szybki, praktyczny, a przede wszystkim dyskretny efekt koloryzacji.

man_zdjecia_z_broszury1 man_zdjecia_z_broszury8 man_zdjecia_z_broszury9

Ten innowacyjny zabieg koloryzujący, w zaledwie kilka minut po aplikacji pokrywa siwe włosy i niweluje ich niepożądany odcień. To co najistotniejsze, wypłukiwanie efektu koloryzacji następuje stopniowo, z każdym kolejnym myciem, dzięki czemu nie występuje efekt odrostów, a wygląd włosów nie zmienia się gwałtownie, zachowując kluczowy dla mężczyzn naturalny efekt. Dyskretny, subtelny efekt koloryzacji utrzymuje się do 4 tygodni, a żelowa baza oparta na kombinacji innowacyjnych polimerów, umożliwia uzyskanie szerokiej gamy tonów i różnych zabarwień siwych włosów z użyciem zaledwie 4 odcieni kolorystycznych.

Linia produktów SENS.US Man została uzupełniona również o serię wydajnych kosmetyków do pielęgnacji oraz stylizacji, które umożliwiają przedłużenie efektu koloryzacji.  Ich formuła została wzbogacona tauryną, która zwalcza wolne rodniki przeciwdziała starzeniu się i wzmacnia włókno włosów. Znajduje się ona między innymi w formule pielęgnacyjnego szamponu dla włosów siwych Anti Age Shampoo, który doskonale neutralizuje ewentualne żółte przebarwienia, nawilża oraz dodaje włosom miękkości. W przypadku mężczyzn ceniących aktywny tryb życia i możliwość częstego mycia włosów doskonale sprawdzi się natomiast odświeżający i tonizujący High Energy Shampoo, który oprócz tauryny został wzbogacony również mentolem. Dzięki temu nie tylko delikatnie myje i oczyszcza, ale również zapewnia uczucie komfortu i świeżości.

man_zdjecia_z_broszury2  man_zdjecia_z_broszury10  man_zdjecia_z_broszury3

W zależności od charakteru codziennych stylizacji Panowie mogą wybrać jeden spośród trzech produktów, które podkreślą ulubioną fryzurę – modelujący i nabłyszczający żel Black Code Gel który doskonale kryje siwe włosy, dodając włosom połysku lub jedną z gum modelujących wzbogaconych tauryną. Black Code Wax oraz Shine Code Wax dodają stylizacjom dynamiki, a przy tym nie obciążają włosów i łatwo usuwają się przy myciu szamponem.

man_zdjecia_z_broszury5  man_zdjecia_z_broszury6  man_zdjecia_z_broszury7

Poznaj produkty z linii SENS.US Man.

Produkty linii SENS.US Man są dostępne również online: sensus.love 

Creative Director: Gian Enrico Barbagli
Hair Stylist: Luigi Martini
Photo: Francesco Ridolfi
Photo Assistant: Gemma Benassi
Make up: Alessandra Bassetti
Stylist: Alessandro Tellini