Ty też możesz podać pomocną łapę!

Ty też możesz podać pomocną łapę!

Od miesiąca trwa nasza akcja „Podaj pomocną łapę”. Pomagamy zwierzętom, które zmuszone są żyć w schroniskach. Zobaczcie jak ucieszyły się na widok naszej pierwszej dostawy.

Na czym polega akcja „Podaj pomocną łapę”?

Jeżeli jesteś salonem fryzjerskim, który współpracuje z marką SENS.US wystarczy, że poinformujesz swojego Opiekuna Marki o chęci przyłączenia się do naszej akcji. My w zamian dostarczymy Ci plakaty do promocji akcji oraz wyjątkowe bransoletki, które zmieniają dosłownie świat. Ich dobra energia uwalnia się, gdy pomagamy innym! Możesz je podarować swoim klientom, którzy zechcą wesprzeć akcje i przyniosą do Twojego salonu fryzjerskiego potrzebne rzeczy (jedzenie, koce, miski, zabawki itp.) dla czworonożnych przyjaciół. Zostaną one przekazane schronisku w Twojej najbliższej okolicy.

Jeżeli jesteś klientem salonu fryzjerskiego, który bierze udział w akcji wystarczy, że przyniesiesz potrzebne rzeczy (jedzenie, koce, miski, zabawki itp.) dla psów i kotów, a w zamian otrzymasz wyjątkową bransoletkę.

podaj pomocną łapę
Jakie salony fryzjerskie biorą już udział w akcji?

Obecnie do akcji się przyłączyło 8 salonów fryzjerskich i to właśnie w tych salonach możesz dostarczyć potrzebne rzeczy dla schroniska:

1. Salony Fryzjerskie Ewa, ul. Okulickiego 35, Zielona Góra
2. Salony Fryzjerskie Ewa, ul. Batorego 128 (C. H. Auchan), Zielona Góra
3. Salony Fryzjerskie Ewa, ul. Schumana 11 (C. H. Auchan), Legnica
4. Akademia Piękna Tredici, ul. Agrestowa 3D/11, Zielona Góra
5. Salon Fryzjerski Szalone Nożyczki Barbara Bawolska, ul. Głowackiego 14m/1a, Nowa Sól
6. Pracownia fryzjersko-kosmetyczna New Look, ul. Jagiellońska 28/53, Sieradz
7. Studio 84, ul. Jana Kiepury 38, Jelenia Góra
8. Salon Fryzjerski Imperium Wizażu, ul. Jagiellońska 7, Szczecin

W zielonogórskim schronisku już byliśmy!

Pierwszą dostawę jedzenia odebrały już zwierzęta z zielonogórskiego schroniska. Ich radość jest dla nas bezcenna. Cieszymy się, że możemy podarować im odrobina szczęścia. Pamiętaj, ty też możesz nieść pomoc.

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji.

Podaj pomocną łapę

Podaj pomocną łapę