Nowość! Vita Toscana Organic Pigments – Natura koloru!

Kolorowa linia Vita Toscana Organic Pigments to nowy, rewolucyjny sposób farbowania włosów!

Innowacyjne produkty Sens.us Vita Toscana Organic Pigments stworzono na bazie roślinnych tanin, czyli naturalnych substancji zawartych w wyciągach z roślin. Keratyna, będąca głównym budulcem włosa, wchodzi w związki z taninami, dzięki czemu stają się one zdrowe i silne!

Wzbogacona o kosaćca florentyńskiego, który słynie z właściwości odżywczych, nawilżających i uelastyczniających – linia do koloryzacji i pielęgnacji włosów o delikatnym i ochronnym działaniu inspiruje do zabiegów w profesjonalnych salonach, które dążą do podkreślenia swojej jakości, wyrażającej się w efektach osiąganych przy zastosowaniu naturalnych produktów.

Vita Toscana Organic Pigments – Natura Koloru!

Vita Toscana Organic Pigments

Koloryzująca Kąpiel do Włosów, w korespondencji z Maską Eliksirem Koloryzującym, nie tylko podkreśla odcień naturalnych lub farbowanych włosów i ożywają kolor. Głęboko oczyszcza i pielęgnuje, a jednocześnie wspomagają działanie przeciwutleniające i w ten sposób zapobiega niekorzystnym skutkom wywoływanym przez wolne rodniki.

Kolekcję Vita Toscana Organic Pigments tworzy 10 wyjątkowych odcieni, które można swobodnie ze sobą mieszać, uzyskując nieograniczoną liczbę tonacji. Korygują też kolor wymagający poprawy, tonują i przedłużają trwałość pasemek, balejażu i cieniowania, odżywiają włosy i utrwalają efekt zabiegu na bazie utleniania. Maska Eliksir nadaje włosom miękkości i długo chroni jego blask! Wszystkie odcienie charakteryzują się nadzwyczajnym pięknem naturalnych kolorów!

Kliknij TUTAJ i skontaktuj się z Opiekunem Marki SENS.US jeśli interesuje Cię ten produkt!