Warsztaty we Włoszech

Toskania Inspire Tour

Przedstawiamy wyjątkową ofertę szkoleń „Toskania Inspire Tours” przygotowaną na rok 2014. To wyjątkowe szkolenia dla stylistów, które są połączeniem inspirujących warsztatów z najlepszymi instruktorami oraz wypoczynku w jednym z najpiękniejszych miejsc w Europie. Podróżuj i rozwijaj swoje umiejętności z SENS.US.

Słoneczne wzgórza w Toskanii, leniwe popołudnia ze szklaneczką wina, cykady wśród strzelistych cyprysów. To marzenie wielu z nas. Coś takiego tkwi we włoskiej Toskanii, że ma ogromne grono miłośników i zagorzałych fanów? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ Toskania dla każdego znaczy co innego…

My wiemy, że w słonecznej Toskanii wszystko smakuje inaczej, lepiej. Tu wszyscy cieszą się jedzeniem, delektują się każdym kęsem. I nic w tym dziwnego. Tutaj nawet zwykła grzanka smakuje po królewsku. Jednym z najważniejszych powodów, dla których odwiedzamy Toskanię jest ogromna liczba zabytków i historycznych miast. Najsłynniejszym zabytkiem jest Katedra we Florencji i Krzywa Wieża w Pizie.

Ty też możesz odkryć uroki Toskanii. Dlatego tak samo jak w ubiegłym roku, również w tym, chcemy zaprosić na chwile oderwania od codzienności. Zapewniamy biznesowe szkolenia, naukę od najlepszych oraz możliwość wymiany doświadczenie z innymi partnerami marki SENS.US. To jedyna taka okazja, aby poznać dokładnie produkty oraz tajniki włoskiej firmy Sens.us.

Co musisz zrobić, aby dołączyć do nas? Sprawdź warunki wyjazdu do Toskanii lub zapytaj swojego Opiekuna Marki.

Bella Toscana!