Nasz “Weekend Magii” z Evą Minge!

Piękna opowieść jeszcze się nie skończyła. W ubiegły weekend  instruktorki marki Sens.us  znów wspierały projektantkę Evę Minge przy jej baśniowym pokazie!

Weekend magii…

Polska premiera kolekcji “Jezioro Łabędzie” miała miejsce w unikatowej scenerii Hotelu Czarny Potok**** w Krynicy Zdrój i była kontynuacją wydarzeń z Paryża. Jednocześnie stanowiła preludium do kolejnej edycji Haute Couture Paris Fashion Week, gdzie już w styczniu Eva Minge będzie obchodzić 30-lecie marki. Całą imprezę uświetniło wielu znamienitych gości, znanych z telewizji i z pierwszych stron gazet. Wśród nich m.in. Anna Korcz, Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz, Anna Jurksztowicz czy Radosław Majdan.

Sens.us Polska, wraz z Salonami Fryzjerskimi Ewa z Zielonej Góry, zadbał o fryzury modelek, które idealnie wpisały się w magiczne widowisko pełne luksusowych, imponujących kreacji. Stylizacje fryzur baletnic i zaczarowanych łabędzi uzyskaliśmy używając naszej niezawodnej linii stylizacyjnej Sens.us Tab>U Style.

Zobaczcie jak nam minął Weekend Magii z Evą Minge i kilka fotek zza kulis!

stylizacja włosówweekend magi z evą mingebaletnice jezioro łabędzie eva mingesensus polskasensus polskamake up i stylizacja fryzuryweekend magii eva minge sensus polskasensus polska eva mingestylizacje fryzur zielona góra