Włosy nie z tej galaktyki

Nie wiemy, czy to za sprawą długo wyczekiwanej, nowej kosmicznej sagi „Gwiezdne wojny” czy ciągłym szukaniem odpowiedzi „Czy jesteśmy w kosmosie sami?”, ale moda na kolorowe włosy inspirowane kosmosem i zachodzącymi w nim zjawiskami podbija obecnie Instagram. Zobaczcie 16 inspirujących pomysłów na #GalaxyHair.

W dość dynamicznym świecie fryzjerskim nie ma tygodnia, aby nie pojawiła się nowa, rewolucyjna metoda farbowania włosów. Była już koloryzacja na szkle, szare włosy (#GrannyHair), fryzura pół na pół (#SplitHair) oraz włosy jak filtry z Instagrama. Ale to nadal za mało. Teraz inspirację znajdziemy w najdalszych zakątkach galaktyki, poza naszym Układem Słonecznym.

Coraz to nowsze techniki koloryzacji sprawiają, że farby można nanosić w najróżniejszych wariantach. Jedyne co nas może ograniczać – to nasza wyobraźnia. Dlatego od co najmniej kilkunastu dni świat fryzjerstwa celebruje piękno kosmosu, czego wyraz już tradycyjnie daje na Instagramie.

Wśród zdjęć opisanych hashtagami #GalaxyHair lub #SpaceHair dominują koloryzacje w odcieniach fioletu, zieleni, różu i błękitu. Wielbicielkom astronomii za wzór posłużyły mgławice i zorza polarna. Co ciekawe, galaktyczna koloryzacja przyjęła się także wśród mężczyzn.

Jak wykonać taką koloryzację? Z pomocą przyjdą nam fluidy koloryzujące TAB>U Color. To innowacyjne produkty do bezpośredniej koloryzacji włosów. Produkty TAB>U Color są bardzo proste w użyciu. Na początku umyj włosy i odsącz wodę z włosów ręcznikiem. Załóż rękawiczki jednorazowe, nałóż produkt Magnet, a następnie Direct Color na całej długości i końcówkach. Rozprowadź równomiernie i pozostaw na włosach 20/30 minut. Dokładnie spłucz i przystąp do odpowiedniego zabiegu po koloryzacji. Efekt kolorowych włosów utrzymuje się na włosach do kilkunastu myć. Oczywiście zależny jest on od indywidualnej struktury włosa, która wpływa na trwałość koloru. Aby uzyskać doskonałą trwałość koloru warto do codziennej pielęgnacji włosów używać szamponów i odżywek do koloru z linii TAB>U Treat.

Poniżej kilka kosmicznych inspiracji:

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair

GalaxyHair