Za nami inspirujące Inspiration Days

Inspiration Days w Rzymie przeszło do historii. Za nami niezapomniany wyjazd do stolicy Włoch, gdzie mogliśmy wziąć udział światowej premierze najnowszej kolekcji fryzur Sens.us – Humanz.

Z tej okazji zjechali się dystrybutorzy i klienci marki z całego świata. Show prowadził sam Luigi Martini – dyrektor artystyczny marki Sens.us.

IMG_0545

Event połączony był z workshopem fryzjerskim, na którym uczestnicy poznali tajniki strzyżeń i koloryzacji z najnowszej kolekcji. Byliśmy pod wrażeniem odważnych połączeń kolorystycznych i cięć. Każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności.

IMG_0706

Liczna polska grupa miała również okazję do zwiedzenia Rzymu i poznania cudownej włoskiej kuchni. Dodatkowo instruktorki Akademii Hairversity zostały zaproszone do udziału w specjalnym szkoleniu Train the Trainers, które odbyło się w głównej siedzibie Sens.us w Sansepolcro. Tam miały okazję do przetestowania nowości produktowych marki oraz do wzięcia udziału w licznych warsztatach, mających na celu doskonalenie ich umiejętności. Już niebawem będą mogły podzielić się z Wami swoją nowo zdobytą wiedzą podczas szkoleń w naszej akademii.

21908158_1809586279070380_763245224_o

Kalendarz szkoleń możesz sprawdzić tutaj.