Rewolucja w koloryzacji – SOS Color Remover Kit

Szyba i łatwa zmiana koloru bez skutków ubocznych dla włosów? Poznaj SOS Color Remover Kit – rewolucyjny produkt, który sprawi, że w pełni zapanujesz nad korektą koloru.

(więcej…)

Obłędna oferta – Toscania Inspire Tours 2018

Toscania Inspire Tours 2018 już w czerwcu 2018! Po raz kolejny czeka na nas ogromna ilość atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

(więcej…)

Inspiration Days Rome 2018 – relacja

Przed Wami relacja z naszego pobytu w Rzymie. Mnóstwo atrakcji, zwiedzania i potężna dawka wiedzy i inspiracji. Inspiration Days przeszły do historii, a my już czekamy na następne. (więcej…)

Sens.Us przedstawia The White Collection

Luigi Martini, dyrektor artystyczny Sens.us i zespół kreatywny Sens.us w poszukiwaniu inspiracji do nowej kolekcji na sezon wiosna/lato 2018 postanowili powrócić do bieli.

(więcej…)

Inspiration Days Rome 2018

Pojedź z nami do Rzymu na drugą edycję Inspiration Days Rome 2018!

Już 14 stycznia czeka nas premiera wiosennej kolekcji Sens.us InBloom. Odbędzie się ona w Rzymie, gdzie zjadą się fryzjerzy z całego świata.

(więcej…)

Humanz – Train the trainers

Premiera kolekcji Humanz i workshop w Rzymie to nie jedyne ważne wydarzenia we Włoszech w ostatnich dniach.

(więcej…)

Za nami inspirujące Inspiration Days

Inspiration Days w Rzymie przeszło do historii. Za nami niezapomniany wyjazd do stolicy Włoch, gdzie mogliśmy wziąć udział światowej premierze najnowszej kolekcji fryzur Sens.us – Humanz.

(więcej…)

Humanz – siła, kobiecość, rock

Wreszcie nadeszła długo oczekiwana kolekcja fryzur jesień/zima 17/18. W boskim Rzymie, 10 września, dyrektor kreatywny Sens.us – Luigi Martini odsłonił karty i zaprezentował urzekające wszystkich cięcia i połączenia kolorystyczne, które będą hitami w najbliższym sezonie. Hasłem przewodnim nowej kolekcji jest SIŁA, KOBIECOŚĆ, ROCK.

(więcej…)

Skandaliczna oferta jakiej jeszcze nie było!

Mistrzowskie 2-dniowe szkolenie fryzjerskie i 4 dni w najpiękniejszym mieście świata za jedyne 500PLN? To możliwe!
(więcej…)

BLEACH – nowa kolekcja marki SENS.US

Nowa kolekcja fryzjerska BLEACH, która miała swoją polską premierę 20 maja br. podczas warszawskich targów Beauty Days to manifest pokolenia Y, dla którego kluczową wartością jest kreatywność.

(więcej…)

Loading...