Dane kontaktowe

SENS.US Polska

ul. Botaniczna 38F,
65-306 Zielona Góra
NIP 929-186-18-16,
REGON 081246360

BOK
tel.: 68 320 17 20
kom. 511 333 380
bok@ilovesensus.pl
biuro@ilovesensus.pl
Księgowość/Kadry

Opiekunowie marki

null

Z branżą fryzjerską związana od ponad 17 lat. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi relacje. W życiu ceni sobie szczerość i lojalność. Ogromna fanka wszelkich powieści kryminalnych, truskawek i… Raffaello!

Anna (woj.Pomorskie/warmińsko-mazurskie)

pomorskie@ilovesensus.pl tel. 517 333 360
null

Monika z wykształcenia jest chemikiem, a jej pasją jest poznawanie świata i podróże. Jest mamą trójki wspaniałych dzieci. Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi, ponieważ każda nowa rozmowa to dla niej okazja do nauki i wymiany doświadczeń. Praca z ludźmi daje jej ogromną satysfakcję i motywuje ją do ciągłego rozwoju. Uwielbia wspólnie rozwiązywać problemy i odkrywać nowe perspektywy.

Monika (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie )

dolnoslaskie@ilovesensus.pl tel. 537 353 545
null

Pasjonatka jeździectwa, koni, kucyków i końskich ogonów. Według niej włosy to atrybut kobiecości. Produkty marki Sens.us pokochała od pierwszego wejrzenia, a jej otwartość i chęć poznawania nowych ludzi zaprowadziła ją do współpracy z marką. Od tego momentu praca zaczęła być pasją. Kocha poznawać nowych ludzi natomiast wszelkie wyzwania są prawdziwą motywacja do działania. Jej myśl przewodnia to – na każdy problem jest rozwiazanie!

Agnieszka (woj. małopolskie/podkarpackie)

podkarpackie@ilovesensus.pl tel.533 343 551
null

Jak sam o sobie mówi: „Młody, przystojny i inteligentny miłośnik dobrego jedzenia i pięknych kobiet”, który Klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu. Człowiek o gołębim sercu, nieznoszący fałszu, za to ceniący szczerość i wzajemne relacje.

Krzysztof (woj.LUBUSKIE/wielkopolskie/zachodniopomorskie)

lubuskie@ilovesensus.pl tel. 533 313 505
null

Od 20 lat pracuje z ludźmi. Uwielbia współpracę, która opiera się na dobrych rozwiązaniach i efektach. Ewa jest ogromną pasjonatką natury oraz naturalnych produktów, dlatego wybrała markę SENS.US zanim jeszcze my wybraliśmy ją! 🙂

Ewa (woj. wielkopolskie/ kujawsko-pomorskie )

wielkopolskie@ilovesensus.pl tel.533 393 515
Justyna

Zapalona pasjonatka sztuk walki, instruktorka fitness i trenerka personalna. Justyna emanuje niezwykłym entuzjazmem do życia. Optymistka, dostrzega pozytywne strony każdej sytuacji i skutecznie dąży do znalezienia najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Znajdziesz ją wciągniętą w trzymające w napięciu thrillery, lubi czuć dreszczyk emocji.

Justyna (woj. łódzkie )

lodzkie@ilovesensus.pl tel. 533 300 532
null

Fryzjerska przygoda Ilony trwa już kilka lat. Miłośniczka zwierząt, lasu i przyrody. Od dziecka jeździ konno. Gdy akurat nie pracuje znajdziesz ją w ogrodzie pełnym kwiatów, medytującą lub tańczącą bachatę. Ilonę przekupisz czekoladą, truskawkami i owocami morza. Radosna i uśmiechniętą, potrafi stawić czoła trudnym sytuacjom.

Ilona (woj. śląskie / świętokrzyskie )

slaskie@ilovesensus.pl tel.533 393 504
null

Jacek, zawsze uśmiechnięty ceni sobie jakość i naturalność. Promotor zdrowego odżywiania i entuzjasta włoskiej kultury. Wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi oraz pasja do zdrowego życia i zielarstwa sprawiły, że docenił filozofię marki Sens.us, w której stawiamy na składniki pochodzące z natury. Pozytywne nastawienie Jacka to gwarancja w budowaniu autentycznych relacji z klientami i partnerami.

Jacek (woj. mazowieckie )

mazowieckie@ilovesensus.pl tel.533 343 521

Nasza siedziba

Wyślij nam wiadomość