Dane kontaktowe

SENS.US Polska

ul. Botaniczna 38F,
65-306 Zielona Góra
NIP 929-186-18-16,
REGON 081246360

BOK
tel.: 68 320 17 20
kom. 511 333 380
bok@ilovesensus.pl
biuro@ilovesensus.pl
Księgowość/Kadry

Opiekunowie marki

null

Z branżą fryzjerską związana od ponad 17 lat. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi relacje. W życiu ceni sobie szczerość i lojalność. Ogromna fanka wszelkich powieści kryminalnych, truskawek i… Raffaello!

Anna (woj.Pomorskie/warmińsko-mazurskie)

pomorskie@ilovesensus.pl tel. 517 333 360
null

Spec od zadań specjalnych. Odważna, bezpośrednia, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. W kontaktach z innymi ceni szczerość, wzajemny szacunek i poczucie humoru, którego jej samej zdecydowanie nie brakuje.
Uwielbia ruch, dlatego w wolnym czasie spotkacie ją na trasach biegowych oraz przemierzającą górskie szlaki.

Angelika (woj.Dolnośląskie)

dolnoslaskie@ilovesensus.pl tel. 537 353 545
null

Uwielbia się śmiać, lubi poznawać ciekawych ludzi i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Ceni szczerość i łamie stereotypy. Prywatnie, jeśli akurat nie jeździ na rowerze, czyta kryminał i pije miętową herbatę.

Klaudia (woj.podkarpackie/małopolskie)

podkarpackie@ilovesensus.pl tel. 533 343 551
null

Niepoprawna optymistka, dla której nawiązywanie nowych znajomości to „bułka z masłem”. Uwielbia jak dużo się dzieje, natomiast nie toleruje nudy i rutyny, przez co ciężko ją złapać na słodkim lenistwie. W życiu kieruje się bardziej sercem niż rozumem.

Klaudia (woj.ŚLĄSKIE/MAŁOPOLSKIE)

slaskie@ilovesensus.pl tel: 533 343 510
null

Pozytywnie zakręcony z uśmiechem na twarzy, dla którego największą wartością są ludzie. Sportowiec z pasji i z wykształcenia, uparty na cele, które sobie wyznacza.
W życiu kieruje się zasadami: ,,Jak już coś robisz, rób to dobrze” oraz ,,To co było wczoraj to przeszłość, to co jest dzisiaj to teraźniejszość, to co będzie jutro to tajemnica…”

Michał (woj.wielkopolskie/zachodnio-pomorskie)

wielkopolskie@ilovesensus.pl tel.533 393 515
null

Pomoc, szacunek, kultura, pokora i pracowitość – to wartości, którymi kieruje się na co dzień. Jego „serducho płonie”, kiedy poznaje nowych ludzi, którzy są dla niego motorem napędowym do działania i rozwijania pasji. W pracy kręcą go nowe wyzwania oraz gotowość do radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Karol (woj.MAZOWIECKIE/ŁÓDZKIE)

mazowieckie@ilovesensus.pl tel. 533 300 532
null

Jak sam o sobie mówi: „Młody, przystojny i inteligentny miłośnik dobrego jedzenia i pięknych kobiet”, który Klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu. Człowiek o gołębim sercu, nieznoszący fałszu, za to ceniący szczerość i wzajemne relacje.

Krzysztof (woj.LUBUSKIE/wielkopolskie)

lubuskie@ilovesensus.pl tel. 533 313 505

Nasza siedziba

Wyślij nam wiadomość