Dane kontaktowe

SENS.US Polska

ul. Botaniczna 38F,
65-306 Zielona Góra
NIP 929-186-18-16,
REGON 081246360

BOK
tel.: 68 320 17 20
kom. 511 333 380
bok@ilovesensus.pl
Księgowość/Kadry

Opiekunowie marki

null

Z branżą fryzjerską związana od ponad 17 lat. Uwielbia rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi relacje. W życiu ceni sobie szczerość i lojalność. Ogromna fanka wszelkich powieści kryminalnych, truskawek i… Raffaello!

Anna (woj.Pomorskie)

pomorskie@ilovesensus.pl tel. 517 333 360
null

Uśmiechnięta, wrażliwa i pełna energii. W życiu kieruje się szacunkiem do drugiego człowieka, pracą nad własnym rozwojem oraz dążeniem do realizacji wyznaczonych celów, w tym całej listy różnorodnych marzeń.

Małgorzata (woj.WARMIŃSKO-MAZURSKIE/kujawsko-pomorskie)

warminskie@ilovesensus.pl tel. 533 343 585
null

Miłośniczka dobrego jedzenia i poznawania najodleglejszych zakątków świata. Z wykształcenia ekonomistka, która liczby wolała zamienić na relacje z ludźmi i nawiązywanie nowych znajomości. Na co dzień ceni sobie szczerość oraz pozytywną energię.

Aleksandra (woj.Dolnośląskie/opolskie)

dolnoslaskie@ilovesensus.pl tel. 537 353 545
null

Niepoprawna optymistka, dla której nawiązywanie nowych znajomości to „bułka z masłem”. Uwielbia jak dużo się dzieje, natomiast nie toleruje nudy i rutyny, przez co ciężko ją złapać na słodkim lenistwie. W życiu kieruje się bardziej sercem niż rozumem.

Klaudia (woj.ŚLĄSKIE/MAŁOPOLSKIE)

slaskie@ilovesensus.pl tel: 533 343 510
null

Uwielbia się śmiać, lubi poznawać ciekawych ludzi i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Ceni szczerość i łamie stereotypy. Prywatnie, jeśli akurat nie jeździ na rowerze, czyta kryminał i pije miętową herbatę.

Klaudia (woj.podkarpackie/małopolskie)

podkarpackie@ilovesensus.pl tel. 533 343 551
null

Człowiek orkiestra, który nie toleruje nudy i stagnacji. Uwielbia działać, poznawać ludzi i wyznaczać sobie nowe cele. W pracy jest prawdziwym huraganem, który swoją energią i zaangażowaniem porywa wszystkich.

AGNIESZKA (woj.zachodniopomorskie)

zachodniopomorskie@ilovesensus.pl tel: 533 363 505
null

Pomoc, szacunek, kultura, pokora i pracowitość – to wartości, którymi kieruje się na co dzień. Jego „serducho płonie”, kiedy poznaje nowych ludzi, którzy są dla niego motorem napędowym do działania i rozwijania pasji. W pracy kręcą go nowe wyzwania oraz gotowość do radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Karol (woj.MAZOWIECKIE/ŁÓDZKIE)

mazowieckie@ilovesensus.pl tel. 533 300 532
null

Jak sam o sobie mówi: „Młody, przystojny i inteligentny miłośnik dobrego jedzenia i pięknych kobiet”, który Klienta stawia zawsze na pierwszym miejscu. Człowiek o gołębim sercu, nieznoszący fałszu, za to ceniący szczerość i wzajemne relacje.

Krzysztof (woj.LUBUSKIE/wielkopolskie)

lubuskie@ilovesensus.pl tel. 533 313 505
null

Energiczny, otwarty i żądny przygód. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, są jedynie wyzwania do zrealizowania. Od lat związany ze sportem, który ukształtował jego charakter i wolę walki.
W życiu kieruje się mottem: „Nie narzekaj, że masz pod górkę, kiedy zmierzasz na szczyt”.

Dawid (woj.świętokrzyskie/małopolskie)

malopolskie@ilovesensus.pl tel. 533 393 504
null

Świadomy tego, że żyje się tylko raz, więc każdy dzień wykorzystuje w 100%. Nie ma czasu na smutek, nudę i monotonię. Do działania napędza go współpraca z inspirującymi ludźmi, dążenie do realizacji celów oraz ciągły, wielopłaszczyznowy rozwój.

ADRIAN (woj.lubelskie/mazowieckie)

lubelskie@ilovesensus.pl tel: 533 343 521

Nasza siedziba

Wyślij nam wiadomość