Train the Trainers 2018 / 2019′

Sens.us nie zwalnia tempa! Po niedawnej premierze kolekcji Ultra /Ultra! Najnowsza kolekcja Sens.us/ – przyszedł czas na kolejne nowości!

(więcej…)

Nasz „Weekend Magii” z Evą Minge!

Piękna opowieść jeszcze się nie skończyła i w ubiegły weekend  instruktorki marki Sens.us  znów wspierały projektantkę Evę Minge, przy jej baśniowym pokazie!

(więcej…)

Cold Brew, czyli kawa we włosach! Jesień 2018!

Początek jesieni to w trendach koloryzacyjnych pewne… przedłużenie lata. Kolorem tejże pory roku będzie bowiem kawa! Cold brew…
(więcej…)

Jak dbać o włosy po lecie?

Wakacje dobiegły już końca, łapiemy jeszcze promienie delikatnego, jesiennego słońca, wracamy do obowiązków. W codziennym rytmie warto znaleźć czas dla swoich włosów, które po wakacjach mogą być matowe, łamliwe i przesuszone.

(więcej…)

Jedź z nami do Toscanii! Inspire Tours 2019′!

Jeszcze nie ochłonęliśmy z fantastycznych emocji jakie towarzyszyły tegorocznym dniom z cyklu Inspire Tours, a już mamy przyjemność ogłosić następną edycję szkolenia!

(więcej…)

Ultra! Najnowsza kolekcja Sens.us!

Młodość, radość i sznyt nowoczesności. Tak właśnie dyrektor artystyczny Sens.us – Luigi Martini zdefiniował najnowszą kolekcję ULTRA! (więcej…)

Sens.us Polska dla Evy Minge

1 lipca br., podczas Paryskiego Tygodnia Mody, odbył się pokaz słynnej designerki Evy Minge. Tego dnia, w reprezentacyjnej XIX- wiecznej Sali Imperialnej kultowego hotelu Westin w Paryżu, została zaprezentowana kolekcja houte couture inspirowana „Jeziorem Łabędzim” Czajkowskiego. (więcej…)

Profesjonalne rozjaśniacze do włosów INBLONDE!

Mają postać proszków, kremów, pudrów, płynów, olejków, past.

(więcej…)

Nowość! Vita Toscana Organic Pigments – Natura koloru!

Kolorowa linia Vita Toscana Organic Pigments to nowy, rewolucyjny sposób farbowania włosów!

Innowacyjne produkty Sens.us Vita Toscana Organic Pigments stworzono na bazie roślinnych tanin, czyli naturalnych substancji zawartych w wyciągach z roślin. Keratyna, będąca głównym budulcem włosa, wchodzi w związki z taninami, dzięki czemu stają się one zdrowe i silne!

(więcej…)

Nowość! Vita Toscana Essential Oils – zdrowie z natury!

Sztuka, kultura, środowisko. Świat i życie. Przestrzeń i kolory. Toskania… źródło natchnienia dla artystów i poetów, księga stylu cieszącego się największą popularnością i największym pożądaniem na świecie. Ponadczasowa pasja, obłędne zapachy aromatycznych ziół, toskańskie słońce i wiatr… Teraz także w twoich zdrowych i pięknych włosach! Vita Toscana Original Essenses Essential Oils…

(więcej…)

Loading...