Jesteś piękna

Piękne, lśniące, zdrowe a jednocześnie zadbane włosy to marzenie niejednej klientki. A gdy do tego dodamy trwałą, pokrywającą siwe włosy koloryzację mamy zestaw idealny. Tylko w jaki sposób osiągnąć te połączenie?
Giulietta Cream Color marki Sens.Us Polska to tradycyjna, permanentna koloryzacja o bogatej gamie 92 odcieni. Jest to farba, która wykorzystuje właściwości amoniaku, tworząc zasadowe środowisko umożliwiające wniknięcie wszystkich związków potrzebnych do koloryzacji włosów.
To o czym należy pamiętać, to to, że amoniak działa szybko i skutecznie. Więc jeżeli preparat go zawierający znajdzie się w rękach doświadczonego fryzjera nie należy obawiać się żadnych negatywnych konsekwencji koloryzacji. Działa on skutecznie, ale krótko i tylko przez określoną ilość czasu.

Pielęgnacja i koloryzacja w jednym

Efektem ponad 20 letniego doświadczenia w tworzeniu profesjonalnych produktów do włosów jest opracowanie formuły, która nie tylko bardzo dobrze farbuje i pokrywa siwe włosy, ale także jednocześnie je pielęgnuje. Z tego właśnie względu w farbach Giulietta można znaleźć składniki, których zadaniem będzie obudowa oraz ochrona włosów podczas koloryzacji. 
Na samym początku warto wspomnieć o roślinnej keratynie. Są to drobniutkie cząsteczki aminokwasów pozyskanych na drodze reakcji hydrolizy. Dzięki nim włos jest zregenerowany, sprężysty, a także pełen blasku. 
Poza aminokwasami z pszenicy oraz soi, znajduje się również arginina, seryna i treonina. Arginina przyspiesza wzrost włosa, działa kojąco oraz zmniejsza plątanie się włosów. Treonina natomiast stymuluje skórę głowy do wytwarzania elastyny i kolagenu, powodując tym samym wzrost jej sprężystości i lepszą ochronę przed czynnikami różnego typu.
To na co jeszcze warto zwrócić uwagę to m.in. olejek arganowy o właściwościach regeneracyjnych i ochronnych, a także wosk pszczeli.
Giulietta_ITAENG-1

Włosy pełne blasku

Co jednak jest najważniejsze i wyjątkowe – to Luminescine® – wyjątkowy czynnik aktywny, pozyskiwany z dziewanny drobnolistnej. To składnik pochodzenia naturalnego, który chroni przed szkodliwym promieniowaniem, jednocześnie wykorzystuje jego właściwości do stworzenia pełnego blasku, połysku, intensywnie rozświetlonego koloru. 
Połączenie ekskluzywnej bazy kosmetycznej i starannie dobranych pigmentów otworzyło drogę do nowych, wyższych standardów jakościowych dostępnych od teraz w  Twoim salonie fryzjerskim. Spełniaj oczekiwania swoich klientek i miej pewność, że korzystasz z innowacyjnych, profesjonalny produktów do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów.
Więcej informacji na temat produktu dostępnych jest tutaj oraz u Opiekunów marki SENS.US Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany. Pola wymagane zostały oznaczone *

Dodaj komentarz